Wielkopolskie Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, Chiropraktyk

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Żadna blokada w kręgosłup, leki przeciwbólowe, zabiegi ani maści nie przyniosły mi takiej ulgi, jak godzina u Pana Michała. Profesjonalnie, miło i skutecznie. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Physiatrics
Świerkowa 1
62-200 Gniezno

Wysokie kompetencje i profesjonalne podejście do pacjenta. Z racji przewlekłych dolegliwości poznałem zapewne większość miejscowych fizjoterapeutów. Najmniej tu biznesu i komercji , najwięcej zainteresowania pacjentem . Szczerze polecam , choć.... gdy wszyscy pójda za moją radą , to kolejka sie wydłuży :)

Opinia dodana przez: Zbigniew

dr Martyna Brychcy

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJOspot
ul. Stanisława Staszica 6
58-540 Karpacz

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja córeczka aktywnie uczestniczyła w rehabilitacji to pani dr jej nie przerywała po skończonej godzinie tylko "pracowały" tak długo jak długo maleńka nie była zmęczona. Bardzo cenne były dla mnie także wszystkie porady i uwagi pani dr na temat np. sposobów noszenia czy rozwoju dziecka. Dr Martyna utrzymuje także szerokie kontakty z różnymi specjalistami dziecięcymi, których doświadczenie i rady wykorzystuje w pracy. Jest osobą ciągle poszukującą różnych nowych możliwości terapii. Obecnie Laurka stawia swoje pierwsze kroczki:) Jej rozwój jest prawidłowy:)To najlepiej świadczy o skuteczności podjętych działań. Pomimo zakończenia terapii, pani dr nadal interesuje się Laurką, odwiedza nas i fachowym okiem ocenia jej nowe umiejętności. Polecamy wszystkim "ciocię Martynę" jak nazywają ją moje córki. Jest to najżyczliwszy dziecku fizjoterapeuta na świecie:)

Opinia dodana przez: magdalena

Szymon Jankowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Gniezno

młody profesjonalista. Młoda fala dobrych medyków wreszcie dociera równiez do zaściankowego Gniezna

Vertebralis
Górczyńska 17 Medi-Raj
66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje dolegliwosci pleców zdecydowanie zmniejszyły się już po pierwszej wizycie. Polecam Pana Łukasza, nikt do tej pory nie zajął się tak kompleksowo i skutecznie moim kregosłupem. Dowiedziałem sie też jakimi ćwiczeniami mogę sobie sam pomagać.

dr Lech Furmaniuk

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Słowackiego 48
61-625 Poznań

Bardzo polecam dr. Furmaniuka - ostoja kompetencji i spokoju. Fachowy, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny.

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!

Irena Sosińska-Małyszko

Fizjoterapeuta, Chirurg ogólny

Irena Sosińska-Małyszko

Gorzów Wielkopolski

Jestem pacjentką dr Ireny Sosińskiej-Małyszko. W ubiegłym roku, dzięki posiadanej wiedzy i dużemu doświadczeniu uratowała mi życie.
Wdzięczność moja nie ma granic.

Wdzięczność moja nie ma granic.
Jest bardzo dobrym i skutecznym lekarzem. Miła, życzliwa, uśmiechnięta i otwarta na pacjenta. Zalecone przez Panią Doktor leki, ćwiczenia, i zabiegi terapeutyczne poważnie ulżyły w moich dolegliwościach.
Byłam też na oddziale dziennym rehabilitacji gdzie ordynatorem jest Pani Doktor. Wspaniała atmosfera, czyściutko, cieplutko i oddane pacjentom profesjonalne i sympatyczne rehabilitantki.
Stokrotnie dziękuję – wdzięczna
Jadwiga Kowaleczko

Opinia dodana przez: Jadwiga Kowaleczko

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
64-500 Szamotuły

Wspaniały specjalista. Polecam. Ceny atrakcyjne, wizyty wykorzystywane maksymalnie ! Polecam z całego serca :)

Opinia dodana przez: Anna

FIZJO Gabinet Fizjoterapeutyczny
ul. Sezamkowa 3b/1
64-500 Szamotuły

Fachowo i na temat. Kompeksowe podejście do pacjenta!!!! Znakomity gabinet!!! Znający się na rzeczy terapeuci

Opinia dodana przez: Anna