Fizjoterapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek
Fizjoterapeuta Warszawa dr Piotr Czyżewski

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Polecam p. Piotra. Jego zabiegi to czysta przyjemność, a co najważniejsze rzeczywiście pomagają. Jeszcze raz polecam!

Fizjoterapeuta Łask mgr Damian Danielski

wizyta już od 90

Gabinet Rehablilitacji
Sienkiewicza 9/2
80-309 Wrzeszcz, Gdańsk

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,

Opinia dodana przez: artur
Fizjoterapeuta Warszawa mgr Aneta Ficygowska

mgr Aneta Ficygowska

wizyta już od 60

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji
ul. Wita Stwosza 32 lok. 1
Mokotów, Warszawa

Do Pani Anety trafiłyśmy z polecenia trenera.Moja córka intensywnie trenuje od kilku lat tenis ziemny. W grze towarzyszą jej większe i mniejsze kontuzje. Do Pani Anety trafiłyśmy z urazem który wyeliminował Basię na kilka miesięcy z gry. Najpierw wizyta u ortopedy, który nie był zbytnio zainteresowany pomocą, potem rehabilitacja która polegała na przyjmowaniu zabiegów fizykalnych... pomogło, ale ból barku wrócił i uniemożliwił grę. Pani Aneta spadłą nam z nieba. Zbadała Basię, wytłumaczyła co wolno jej robić a czego ma unikać, wdrążyła pracę manualną oraz zaleciła ćwiczenia do domu. Po 2 wizytach ból zniknął, po miesiącu pracy manualnej i ćwiczeń Basia wróciła na kort. Pani Aneta na bieżąco dawała nam wskazówki co wolno robić a na co jest jeszcze za wcześnie. Po 2 miesiącach córka już normalnie trenuje oraz bierze udział w turniejach. Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszą fizjoterapeutką. Miła, zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Świetny kontakt z pacjentem. W 100% jako rodzic zaufałam i oddałam w jej ręce swoją córkę. Dziękujemy Pani Aneto.
Pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Maria Małyszko
Fizjoterapeuta Lublin mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę

Opinia dodana przez: Dorcia
Fizjoterapeuta Bydgoszcz mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Rehabilitant, Masażysta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.

Opinia dodana przez: Rafał
Fizjoterapeuta Szczecin mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

Terapeuta, Rehabilitant

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.