Filtruj terminy

Fizjoterapeuta Po Urazach

Fizjoterapeuta Łask mgr Damian Danielski

Fizjoterapeuta Łask mgr Dawid Żak

98-100 Łask

Z Panem Dawidem spotkałam się po raz pierwszy w sierpniu 2017 roku, przed kolejną artroskopią stawu kolanowego. Z trudem się poruszałam, ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pan Dawid był moim terapeutą wiodącym – opiekunem, który nie tylko bardzo intensywnie pracował nad poprawą ruchomości mojego stawu kolanowego, przygotowując mnie do operacji, ale który nieustępliwie, lecz równocześnie sposób niezwykle taktowny, mobilizował mnie do ćwiczeń i zwiększonego wysiłku.
Znakomity fachowiec, o bardzo ...
Opinia dodana przez: Irena
Fizjoterapeuta Gdańsk  Bogna  Listewnik

Bogna Listewnik

Fizjoterapeuta

wizyta już od 90

Gabinet Rehablilitacji
Sienkiewicza 9/2
80-309 Wrzeszcz, Gdańsk

najwspanialsza fizjoterapeutka-pelen profesjonalizm, boli bo ma bolec i musi,,,ale ile pozniej ulgi,,,
Opinia dodana przez: artur
Fizjoterapeuta Lublin mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę
Opinia dodana przez: Dorcia
Fizjoterapeuta Bydgoszcz mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Rehabilitant, Masażysta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.
Opinia dodana przez: Rafał
Fizjoterapeuta Łask mgr Kamila Sekula

98-100 Łask

Miałam szczęście być pacjentką p.Kamili.Jestem pełna uznania dla jej profesjonalizmu,życzliwości dla pacjenta,cierpliwości.Pani Kamila reaguje na bieżąco na stan bólu,sprawności i możliwiści przy wykonywanych zabiegach
Fizjoterapeuta Mielec mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Terapeuta, Rehabilitant

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej MEDYK
Zygmuntowska 2D
Mielec

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.
Opinia dodana przez: Karolina
Fizjoterapeuta Kraków mgr Przemysław Sekuła

Kinesia Osteopatia
al. Kijowska 24/26
Kraków

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kompetentna niespotykanie spokojna wyważona. Zdecydowanie godna polecenia. Potrafi wyjaśnić co i dlaczego się dzieje.
Opinia dodana przez: Przemek
Fizjoterapeuta Wojkowice mgr Katarzyna  Rosicka

mgr Katarzyna Rosicka

Fizjoterapeuta

wizyta już od 15

Centrum Fizjoterapii Domowej
Plaka 6a
Wojkowice

Fizjoterapeuta godny polecenia !!! Diagnoza - terapia Manualna - Fizykoterapia (laser) - Ćwiczenia do domu ….
Opinia dodana przez: Michal