Fizykoterapeuta

Wolny termin: 26 Lip o 14:00. Sprawdź inny.

MED-a-DENT
ul. Szujskiego 11/2

mgr Paweł Wróblewski

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Najlepszy fizjoterapeuta na jakiego trafiłam. W końcu po długim czasie zażywania lekarstw przeciwbólowych i niekończących się wizyt u lekarzy problem z kręgosłupem został rozwiązany. Efekty pojawiły się już po pierwszej wizycie. Bardzo się cieszę,że trafiłam na tak kompetentną osobę.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Mateusz Hajdyła

Kustronia 15 lok. 2
43-300 Bielsko-Biała

Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉

Opinia dodana przez: Marzena

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Bartłomiej Bednarczyk

Rehabilitant, Masażysta

Rybnik

Fizjoterapeuta z powołania.
Jestem bardzo zadowolona z usług pana Bartłomieja, w prosty sposób wytłumaczył mi na czym polega mój problem. Bardzo sympatyczny człowiek serdecznie polecam i dziękuję.

Fizjoterapeuta z powołania.

Opinia dodana przez: Ewelina
Fizykoterapeuta Lublin mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę

Opinia dodana przez: Dorcia

Robert Stalewski

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

Hanna

Michał Wojtala

Masażysta, Fizykoterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV
82-300 Elbląg

Do Pana Michała trafiłam z bolesnym kręgosłupem. Prowadzę siedzący tryb życia i koleżanka poleciła mi jego jako masażystę. Okazało się, że rady i masaż który stosował a także "plasterki kinetyczne" czy coś w tym rodzaju pomogły tak jak to wcześniej obiecał. Poza tym bardzo uprzejmy, kompetentny i rozgadany.

mgr Marcin Botorek

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Bardzo lubię pana Marcina. Świetny człowiek, a jednoczesnie dobry fachowiec, jeśli chodzi o sprawy związane z rehabilitacją. Miałem wielorotnie skręcony staw skokowy (uroki koszykówi) i ciągłe nawroty kontuzji. W końcu postanowiłem spróbować terapii i masażu. Miałem też przez jakis czas krótką przerwę w uprawianiu sportu. Teraz znowu wróciłem do gy i wydaje mi się, że efekty są, póki co poważniejszego urazu nie zaliczyłem, skręcenia juz dawno nie było. Jestem zadowoloony i poelecam! ;]

mgr Sylwia Sowińska

Medyk
łukasiewicza 88
Rzeszów

Profesjonalistka. Widać że lubi swoją pracę. Życzę wszyskim braku urazów, ale w razie czego polecam... No i jaka ładna...