Fizykoterapeuta W Okolicach Kostrzyn

Szymon Jankowski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Gniezno

Młody z dużym zapałem do pracy i pomocy innym. Bardzo kompletne i obrazowe przedstawienie w czym leży problem. Szczerze polecam

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Rehabilitant dziecięcy, Fizykoterapeuta

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za pomoc w każdej chwili, w której jej potrzebowaliśmy !!!

mgr Agnieszka Kaźmierska

Rehabilitant, Masażysta