Fizykoterapeuta W Okolicach Ożarów Mazowiecki

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe, Rehabilitant

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Angelika Tkaczyk

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Marcelina Wrzesińska

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

mgr Joanna Paździor

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

Fizykoterapeuta Warszawa mgr Grzegorz Olkowski

mgr Grzegorz Olkowski

Rehabilitant, Masażysta

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

Mam już trochę lat na karku i gdybym miała wspomnieć lekarzy, którzy opiekowali się mną w życiu to tego rehabilitanta umieszczam w pierwszej trójce najbardziej kompetentnych oraz robiących na mnie wyjątkowe wrażenie i wzbudzających zaufanie. Znana jest powszechnie sytuacja w polskiej Służbie Zdrowia, ale także w prywatnych lecznicach i to jak wygląda tzw. państwowa rehabilitacja. Ten przemiły i bardzo inteligentny człowiek proponuje opiekę na najwyższym poziomie kultury, sympatycznej atmosfery i dobrej, niewymuszonej postawy do pacjenta. Dla mnie jest guru od kręgosłupa i rehabilitacji. Człowiek, specjalista na dobre i na złe. Poznałam się na nim jak podczas rehabilitacji nawrócił mi ból po mojej niesubordynacji, a było to tylko po pływaniu na …basenie (a basen mówią ponoć taki dobry i zawsze pomaga na kręgosłup?!) Potraktował to normalnie, skwitował wtedy tylko że nic się nie stało ale za głupotę się płaci…
To było w ważnym dla mnie momencie a ta reakcja mnie tylko podbudowała i dodała sił.
Jestem bardzo wdzięczna za rehabilitację, za cały klimat jaki mi stworzył abym się wyleczyła i chciała ćwiczyć, gdy ćwiczyć się już mi nie chciało. Doskonale to wszystko prowadził. Nie będę pisać Panu Olkowskiemu więcej peanów, wszakże wszyscy z ta przekletą dyskopatią doskonale go zanamy. Jestem jedną z tych pacjentow, którzy za sprawą Pana Grzegorza i poleconego mi przez niego lekarza oddalili od siebie czarne myśli i zrezygnowali z operacji na kręgosłupie. Nie można tracić nadziei w dobrą rehabilitację i ludzi takich jak on.

mgr Hanna Ciesielska

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.

Katarzyna Kowalik

grupa lux med
racławicka 132 b

Pani Kasia jest wysokiej klasy specjalistą. Dzięki niej mój ciężki stan i omdlenia w stosunkowo szybkim czasie ustąpiły na tyle skutecznie, że póki co nie wracają. Pani Kasia ma bardzo obszerną wiedzę, którą potrafi łączyć z wiedzą z innych obszarów, z ogromną użytecznością dla pacjenta. Na ogromne uznanie zasługuje bardzo etyczne i z szacunkiem podejście do pacjenta, co powoduje duże zaufanie do Pani Kasi. Polecam Panią Kasię każdemu pacjentowi, bo jestem pewna, że nie tylko dobierze odpowiednie ćwiczenia ale także w sposób całościowy podejdzie do każdego przypadku. Tak utalentowanych i wyjątkowych ludzi jest naprawdę niewielu.

mgr Kaja Strózik

ul.Powstańców Śląskich 103/8

Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

mgr Marek Zaleski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Dosyć miły, lecz widać, że ma dużo pacjentów, przez co nie dokońca o nich dba. Poświęcił nam bardzo mało czasu.

Fizykoterapeuta Warszawa mgr Przemysław Wojtasik

mgr Przemysław Wojtasik