Flebolog

Wolny termin: jutro o 14:20. Sprawdź inny.
Flebolog Kraków dr n. med. Łukasz Turczynowski

dr n. med. Łukasz Turczynowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Flebolog Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Flebolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Flebolog Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Pan Krzysztof usuwał mi bliznę po cesarce. Efekt jest wspaniały i w końcu mogę chodzić w bikinii takich jak lubię :)

Opinia dodana przez: Olga
Wolny termin: 29 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Flebolog Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Przyjemny i miły specjalista. Zna się na swojej robocie. Diagnoza OK. Jestem zadowolony. Nic do zarzucenia. Polecam bardzo Pana Doktora!

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Lekarz ,który potrafi wczuć się w sprawę pacjenta. Rzeczowy,tłumaczy pacjentowi na czym polega jego choroba i dlaczego proponuje tą lub inną metodę leczenia. Zajmuje się dokładnie pacjentem. Jest bardzo kompetentny,dokładny,zawsze ma czas dla pacjenta. Leczyłam u p. dr. Siostały żylaki. Teraz jest super,mogę chodzić w sukienkach, a miałam przeokropne basałyki na nogach. Byłam bardzo niezdecydowana,a teraz gorąco polecam p. doktora.

Opinia dodana przez: krystyna
Flebolog Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!

lekarz Andrzej Popow

Chirurg ogólny, Flebolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa s.c. Filia w Hajnówce
3 Maja 59
17-200 Hajnówka

Jako pacjent Pana doktora Andrzeja Popowa jestem wdzięczny za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii.
Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu.
Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.
Z. Kondraciuk

Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu.
Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.
Z. Kondraciuk

lekarz Maciej Bardan

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn

LEKARZ Z POWOŁANIA KOMPETENTNY UCZCIWY GODNY POLECENIA!!!!FACHOWA POMOC PRECYZJA W WYKONYWANIU PRACY

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5