Flebolog W Województwie: Mazowieckie

Wolny termin: 26 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Flebolog Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Przyjemny i miły specjalista. Zna się na swojej robocie. Diagnoza OK. Jestem zadowolony. Nic do zarzucenia. Polecam bardzo Pana Doktora!

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

Lekarz ,który potrafi wczuć się w sprawę pacjenta. Rzeczowy,tłumaczy pacjentowi na czym polega jego choroba i dlaczego proponuje tą lub inną metodę leczenia. Zajmuje się dokładnie pacjentem. Jest bardzo kompetentny,dokładny,zawsze ma czas dla pacjenta. Leczyłam u p. dr. Siostały żylaki. Teraz jest super,mogę chodzić w sukienkach, a miałam przeokropne basałyki na nogach. Byłam bardzo niezdecydowana,a teraz gorąco polecam p. doktora.

Opinia dodana przez: krystyna
Flebolog Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Flebolog

ul. Wawelska 5

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!

miły komunikatywny kompetentny młody zaangarzowany wyjatkowy

miły komunikatywny kompetentny młody zaangarzowany wyjatkowy

Centrum Flebologii
Witoszyńskiego 5

Pani Doktor bardzo mi pomogła. Po ciąży i porodzie borykałam się z żylakami nóg. Jasno wyjaśniła mi przyczynę choroby, a potem kompleksowo zajęła się moim zdrowiem. Do dziś po zabiegu skleroterapii żylaki nie wróciły, a ja mogę cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądem! Dziękuję bardzo.

Flebolog Warszawa lek. med. Justyna Wilczko

ul. Wawelska 5

Pani Doktor ma bardzo kompleksowe podejście do problemu. Uważnie słucha i widać, że dobiera odpowiednią terapię do problemu. W moim przypadku żylaki i laser. Polecam Panią Doktor z całego serca!

Opinia dodana przez: Aga
Flebolog Radom dr Michał Kowalczewski

dr Michał Kowalczewski

Flebolog, Medycyna estetyczna

Wodna 24
26-600 Radom

Jestem wdzięczna losowi, że po latach biegania od lekarza do lekarza w końcu trafiłam do kogoś godnego zaufania. Pomimo tego że Pan doktor jest stosunkowo młody to nigdy nie spotkałam się z taką wiedzą i zaangażowaniem. Nic dziwnego, że do doktora skierował mnie Pan profesor. Świadczy to między innymi o tym, że nawet starsi doświadczeniem koledzy, darzą Pana doktora ogromnym zaufaniem. Ja osobiście trafiłam do doktora z kwestią popękanych naczynek. Lasery którym się wcześniej poddawałam nie dawały prawie żadnych rezultatów. Doktor Kowalczewski rozpoczął terapię od usg a potem skleroterapii. Teraz jesteśmy na etapie kosmetycznym już. Mogę śmiało powiedzieć, że doktor to prawdziwy fachowiec. Dziękuję

Opinia dodana przez: Milena
Flebolog Warszawa lek. med. Cezary Szary

ul. Wawelska 5

Bardzo dobry specjalista. Zarówno skleroterapia jak i zabieg embolizacji niewydolnych żył podbrzusza i mednicy małej zostały wykonane bardzo profesjonalnie. Lekarz ma b.dobry kontakt z pacjentem. Godny zaufania i polecenia.

Opinia dodana przez: Magda

Centrum Flebologii
Witoszyńskiego 5

Polecam Panią dr Iwonę Radziejewską-Choma. Miałam wykonaną niechirurgiczną korektę nosa. Zabieg zupełnie bezboleny dzięki dobrej jakości znieczuleniu. Pani dr wyczerpująco opowiada o zabiegu, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Pani dr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Obsługa i troska o pacjenta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

Flebolog Wrocław dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Flebolog

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Jestem zachwycona doktorem i efektami leczenia. Doktor to prawdziwy pasjonata, a przy tym normalny człowiek. Z początku u doktora leczyłam żylaki. Obecnie, gdy z nimi już nie ma żadnego problemu zajęliśmy się naczynkami. Doktor Wojciech zastosował metodę Clacs, o której wcześniej nic nie słyszałam. Efekt leczenia zdumiewający, a cała technologia rodem z kosmosu. Doktor Rybak to prawdziwy spec. Pozdrawiam i polecam Doktora. Magda, Lubań

Opinia dodana przez: Magda