Flebolog

Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Flebolog Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Flebolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i do samego końca. Z pozytywnym efektem. Gorąco polecam Dr. Alexa Alli-Baloguna! Ja natomiast bardzo serdecznie Panu dziękuję Doktorze! Za wszystko!!!!!!

Opinia dodana przez: Halina
Wolny termin: jutro o 14:20. Sprawdź inny.
Flebolog Kraków dr n. med. Łukasz Turczynowski

dr n. med. Łukasz Turczynowski

Proktolog, Flebolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: 20 Lip o 08:00. Sprawdź inny.
Flebolog Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Ponad 10 lat na lewej stopie miałem ranę, którą ze względu na moje wrodzone schorzenia (m.in. niedowład wiotki kończyn dolnych, a co za tym idzie słabie ukrwienie, brak czucia itd.) nie można było wyleczyć. Przez te 10 lat odwiedziłem wielu lekarzy w wielu miastach. Rozwiązaniem mojego problemu a tym samym sposobem "wyleczenia" mojej stopy miała być jej amptuacja. Dopiero gdy poznałem dr Adama Zielińskiego wszystko się zmieniło. Po półtora roku rana została wyleczona! Opieka jaką otoczył mnie dr Adam jest nie do opisania słowami. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Zbigniew Kamiński

Instytut Kardiologii
ulica Alpejska 42

na prawdę jest to lekarz godny polecenia. jestem już po leczeniu żylaków. Przez cały czas trwania leczenia wykazywał zainteresowanie: najpierw podpytał o szczegóły, pogadał ze mną, zbadał potem zaproponował metodę leczenia. Na początku trochę się wahałem ale ostatecznie zdecydowałem się zaufać. i teraz mogę powiedzieć, że w ogóle nie żałuję. Zabiegi odbywały się w bardzo miłej atmosferze, miałem wszystko wytłumaczone jak krowie na miedzy, a nawet jak coś mi się potem przypomniało to mogłem zadzwonić na prywatny telefon i jeszcze dopytać. no i efekt leczenia rewelacyjny! wdzięczny jestem mojej koleżance że poleciła mi tego lekarza! (dzięki Ewelina!;)

Opinia dodana przez: on
Flebolog Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Medycyna estetyczna, Flebolog

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!

lekarz Andrzej Popow

Flebolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarska Opieka Domowa s.c. Filia w Hajnówce
3 Maja 59
17-200 Hajnówka

Jako pacjent Pana doktora Andrzeja Popowa jestem wdzięczny za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii.
Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu.
Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.
Z. Kondraciuk

Nie mam już żylaków i skończyło się moje cierpienie z tego powodu.
Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.
Z. Kondraciuk

lekarz Maciej Bardan

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy, cierpliwy, dobry specjalista - przez co ma liczną grupę pacjentów.

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

Bardzo sympatyczny młody lekarz, dokładnie bada i tłumaczy "jak chłopowi na miedzy" więc wszystko łatwo zrozumieć. Robiłam pajączki i jestem bardzo zadowolona, choć to droga przychodnia to warto. polecam

Centrum Flebologii
Witoszyńskiego 5

Pani Doktor bardzo mi pomogła. Po ciąży i porodzie borykałam się z żylakami nóg. Jasno wyjaśniła mi przyczynę choroby, a potem kompleksowo zajęła się moim zdrowiem. Do dziś po zabiegu skleroterapii żylaki nie wróciły, a ja mogę cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądem! Dziękuję bardzo.