Bielsko

Szpital Pod Bukami
Bielsko-Biała ul. Szara5
43-300 Bielsko-Biała

Idealny przykład lekarza bez powołania, dla którego liczą się tylko pieniądze. Na 1 wizycie (prywatnej!) u "doktora" można poruszyć tylko 1 temat. Zbył mnie po kilku minutach w nieuprzejmy sposób. NIE POLECAM!

Opinia dodana przez: Ksawery

Bielsko-Biała ul.Bystrzańska 94B
Bielsko-Biała

"Ma pan poważnie chore serce i nic nie możemy zrobić. Musi się pan z tym pogodzić. Pana stymulatora tez nie możemy sprawdzić, bo nie mamy takiego urządzenia. Niech sobie pan jedzie tam, gdzie go panu wszczepiono."
Czy tak mówi ordynator oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego?
Nie rozmawia z chorym. Nie wyznacza do pracy lekarzy prowadzących sam decyduje o wszystkim.
Nie polecam tego lekarza nikomu, a kto "wpadł" pod jego opiekę ...

Czy tak mówi ordynator oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego?
Nie polecam tego lekarza nikomu, a kto "wpadł" pod jego opiekę - współczuję.
Szkoda, że nie ma w gwiazdkach opcji "0"

Opinia dodana przez: Włodzimierz

ul.Traugutta Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

Najgorsza lekarka z która miałam okazję się spotkać.

- niekontaktowa (totalnie małomówna)
Zapytała z czym przychodzę po czym po moim wywodzie co dolega nie dowiedziałam sie od niej niczego

- nie stawia diagnozy
Nie określa co sie dzieje, niczego nie tłumaczy.

- w milczeniu wypisuje receptę nie mówiąc co dolega, co przepisuje i jak stosować

Po tym jak lekarka wręczyła mi receptę ...

Najgorsza lekarka z która miałam okazję się spotkać.

- niekontaktowa (totalnie małomówna)

- nie stawia diagnozy
Nie określa co sie dzieje, niczego nie tłumaczy.

Po tym jak lekarka wręczyła mi receptę przeglądnęłam co wypisała i sama wydusiłam od niej czy to co mi daje to antybiotyk - odpowiedziała "tak, antybiotyk."
Nie dowiedziałam sie ile razy dziennie w jakich odstępach czasowych - zero informacji.

- L4 z wielka łaska wypisane na... 1 dzień

Kolejna informacja która wydusiłam od pani Urszuli to czy dostanę L4, odpowiedz "po l4 do rejestracji".

Udałam sie do rejestracji a Pani ze zdziwieniem "to Pani ma L4 tylko na dzien dzisiejszy??". Powiedziałam ze nie uzyskałam żadnych informacji od doktor, dostałam antybiotyk na nie wiem ile dni ale na pewno nie na 1dzien... kompletnie nie polecam, pani Urszula Witowska powinna zmienić profesję, bo do kontaktu z pacjentem sie nie nadaje.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Krokusów 18/19
43-365 Wilkowice

Zdecydowanie najgorszy lekarz do jakiego miałam okazje trafić ! Wizyta prywatna trwała 5 min ( nie wiem za co zapłaciłam ) pani ewidentne bardzo sie gdzies spieszyło . Podejście do pacjenta straszne , panie na informacji w ZUS - ie sa bardziej zainteresowane człowiekiem ... Cytologia masakra ! Pierwszy raz cierpiałam podczas pobierania wymazu ! Jakis koszmar . Na wynik czekałam uwaga 3 tygodnie ! Co najlepsze zapłaciłam za wizyte za cytologię oraz za to ze łaskawa pani doktor wypisała receptę ! Najgorzej wydane 250 zł w moim życiu . Nie polecam !!

Opinia dodana przez: Malwina

ulica Brzoskwiniowa 10
43-190 Mikołów

Bardzo niemiła i bezczelna. Niestety nie sprawdziła się ani jako człowiek ani jako lekarz. Na wizycie czułam się traktowana jakbym przeszkadzała, że wogóle przyszłam. Diagnoza fatalna, nic nie pomogła. Dopiero wizyta u innego neurologa postawiła mnie na nogi. Nigdy więcej.

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

ul. Wiejska 20
43-346 Bielsko-Biała

Komorowicka 23 (Oko-Centrum SC)

szpital wojewódzki
ul.Ks.Stojałowskiego 55 Bielsko-Biała