Foniatra W Województwie: Kujawsko-Pomorskie

Wolny termin: 2 Lip o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Anna Turowska

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Specjalistka w każdym calu, godna polecenia.

Specjalistka w każdym calu, godna polecenia.

Zbiegniewskiej 27
87-812 Włocławek

Uprzejmy,cierpliwy,czasu poświęca aż za dużo,człowiek na poziomie,pamiętam doktora jak jeszcze był dentystą prawdziwy naukowiec ,teraz pomógł mi w formalnościach z aparatem słuchowym polecam Stefan z Ciechocinka.

Jagiellońska 70 lok. 36
85-027 Bydgoszcz

Wzór i ideał lekarza. Pani Prof. z pełnym zaangażowaniem podeszła do mojego problemu i zrobiła wszystko co mogła by mi pomóc. Wizyta była uprzejma i profesjonalna. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim fajnym podejściem lekarza do pacjenta. Polecam. Niestety kolejki NFZ są długie, ale jeśli ktoś ma poważny problem warto poświęcić parę złotych na wizytę prywatną, bo to na pewno nie będą pieniądze stracone.
Anioł, nie lekarz!

lekarz Teodora Więckowska

Witosa 4 lok. 1
87-100 Toruń

polecam tego lekarza! mialam ciezki korek do usuniecia ,pani doktor zajela sie mna z wielka cierpliwoscia,plukala mi ucho bardzo delikatnie,wszystko co robila pokazywala,tlumaczyla na czym to polega,juz zawsze wybiore sie do tej pani ,polecam serdecznie.

lekarz Anna Wrzosek

ul. Piastowska
Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza.
Nic dodać, nic ująć.
Przeszłam kilku laryngologów w tym roku. Pani Wrzosek trafnie postawiła diagnozę. W korytarzu przed gabinetem - same dobre opinie słyszałam.

Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza.
Nic dodać, nic ująć.

Opinia dodana przez: lolka

lekarz Beata Sznurowska-Przygocka

FONAMED
Kościuszki 20 lok. 1
80-858 Gdańsk

Byłem 25/04.2012r.pierwszy raz. Niesamowita kompetencja. Mimo poważnych problemów zdrowotnych wyszedłem zadowolony. Okazało się, że w publicznej Sł. Zdrowia może być normalnie a nawet jeszcze lepiej. Zaskoczony i bardzo polecam.

Karłowicza 22 lok. 11

Foniatra, Laryngolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Bardzo dobry specjalista. Spokojna, opanowana i przede wszystkim rzeczowa. Pełny profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.

dr n. med. Zyta Szumlańska

Alergolog, Audiolog

Przychodnia "Narutowicza"
Narutowicza 24
88-100 Inowrocław

Jako dziecko leczyłem się u Pani Szumlańskiej z problemów z zatokami, natomiast jako nastolatek z alergii. Zawsze miła, życzliwa i pomocna. Polecam

Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Arleta Bielecka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Gdańska 22
85-022 Bydgoszcz

Bardzo dobry, profesjonalny i oddany lekarz. Pierwszy raz spotkalam sie z tak zyczliwym lekarza. Polecam.

Opinia dodana przez: Anna