Filtruj terminy

Warszawa Foniatra

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Foniatra Warszawa lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Anna Wakarow

Gabinet lekarski

Dusza nie człowiek bardzo pomocna, miła i bardzo sympatyczna. Pani Doktor wyleczyła moja córkę z nawracających zapaleń uszu dzięki Pani doktor uniknęliśmy drenażu mimo że wcześniej trzech lekarzy nam mówiło że to nieuniknione, a jednak daliśmy radę Polecam
Opinia dodana przez: AGATA

OTOLARYNGOLODZY24.PL - laryngolog, poradnia laryngologiczna Warszawa
Aleja Rzeczypospolitej 1

Pani doktor operowała mnie w Kajetanach. Ogromna wiedza, a zarazem wielka kultura osobista. Cierpliwa i wyrozumiała dla przestraszonych własną chorobą pacjentów. Tuż przed operacją rozmawia osobiście i stara się przygotować psychicznie pacjenta do operacji. To działa! Operuje znakomicie. Przed wypisaniem ze szpitala dokładnie i rzeczowo tłumaczy, co wolno, a czego nie, żeby wrócić do zdrowia. Życzyłbym całej polskiej służbie zdrowia takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30

Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!
Opinia dodana przez: Marta Janiak

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13

Nie myślałem, że w ramach NFZ będę miał okazję kiedykolwiek spotkać lekarza, który traktuje pacjenta i jego problemy zdrowotne w sposób tak empatyczny, wnikliwy i uprzejmy. Nie skłamię, jeśli powiem, że po jednej wizycie mogę z całą odpowiedzialnością uznać Doktora Ratajczaka za najlepszego lekarza, z jakim w swoim dosyć już długim życiu miałem do czynienia. Pięć gwiazdek to, moim zdaniem, zdecydowanie zbyt niska ocena! Ode mnie co najmniej 10!!!!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Małgorzata Sznajder

Marszałkowska 84/92

Zgłosiłam się do Pani doktor z TK-zapalenie zatok.Wcześniejsze leczenie u innego lekarza okazało się nieskuteczne.Pani doktor przepisała mi antybioty, inhalację itd. Niestety zabiegi te nie pomogły. Za tydzień mam kolejną wizytę. Jak na razie leczenie nietrafione (za leki zaplacilam 200 zł.).

lekarz Janusz Szczęsnowicz

Keniga 3 lok. 51

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny. W ciągu paru minut od rozmowy zostałem przyjęty. Szybko i fachowo udzielił mi pomocy. POLECAM!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Edward Ślączka

Gruszy 50

na doraźne wizyty polecam, na zabiegi chirurgiczne niestety nie.
spartaczył mi przegrodę nosową i wyciął samowolnie dwie (zamiast jednej) małżowiny nosowe
Opinia dodana przez: bar

OTOLARYNGOLODZY24.PL - laryngolog, poradnia laryngologiczna Warszawa
Aleja Rzeczypospolitej 1

Polecam Pana Doktora. Jesteśmy z dzieckiem pod kontrolą Pana Doktora w CZD. Nie straszy, tylko spokojnie tłumaczy, a podejście do małych dzieci to wielka zaleta Doktora. Polecam!!
Opinia dodana przez: Ann