Filtruj terminy

Warszawa Foniatra

lekarz Halina Więckowska

Prosta 2/14 lok. 78

bardzo troskliwa, kompetentna, zaangażowana poza tym sympatyczna... Lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec!
Opinia dodana przez: paweł

dr n. med. Marian Wodyk

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73

Leciwy, doświadczony doktor laryngolog, który bez problemu zdiagnozował chorobę uszu oraz przepisał odpowiednie środki lecznicze. Dodatkowo zatroszczył się o przeprowadzenie kompetentnego wywiadu, jak i badania kontrolnego nosa. Otrzymałam wyczerpujące informacje dotyczące leczenia. Na wizytę zostałam przyjęta bardzo szybko, zapamiętam ją jako przeprowadzoną fachowo, a Pana doktora Mariana Wodyk jako człowieka życzliwego, doświadczonego profesjonalistę w swojej specjalizacji. Z czystym sumieniem polecam.
Jedyny minus wizyty, to koszt 100zł.

lekarz Tadeusz Żymałkowski

Pediatra, Laryngolog

gen. Bora-Komorowskiego 16

Przez rok chodziłam z dzieckiem do tego pseudo lekarza. U syna prześwietlenie wykazało przerost 3 migdałka ale pan doktor stwierdził ze nie kwalifikuje się do zabiegu. Zaleca syrop i spray do nosa .Kolejne badanie- płyn w zatoce szczękowej i zacienienie obu zatok - nadal zaleca syrop. 4 badania słuchu nawet nie odpowiada mi na pytanie jaki jest wynik. Dziecko od roku częste zapalenie ucha zapalenie oskrzeli , ciagle katar , ...

GABINET LARYNGOLOGICZNO-FONIATRYCZNY
ul. Walecznych 14/4

www.hortis-laryngolog.pl

Godziny przyjęć

Usługi komercyjne dostępne w sobotę i niedzielę.

Wizyty wyłącznie po telefonicznym uzgodnieniu terminu.
Dzień tygodnia Godzina

Dojazd od ul.Francuskiej. Willa II piętro

Opinia dodana przez: Informatyk

dr n. med. Agata Szkiełkowska

Otolaryngolog, Laryngolog

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30

Tragedia, dziecko się umęczyło po diagnozie u P.doktor i nawet nie raczyła nas przyjąc w potrzebie tylko kazała dziecku z bólem ucha 5 dni czekac na wizytę! Dziecko w nocy płakało, ale Pani doktro stwierdziła że moge na ostry dyzur pojechac. Recepcjonistka przekazała także, żeby zaprzestac leczenia i dziecko 3 letnie z bólem ucha i zatkanym od 3 msa nosem pozostawiła bez leków i pomocy.

dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61

Może i lekarzem jest dobrym, ale w takim podejściu do pacjenta jest średnio miłym człowiekiem.
Skierował mnie na operację do swojego Oddziału Otolaryngologii na Banacha.

Operację przeprowadzał inny lekarz, ale niestety po operacji wystąpiły poważne powikłania po których 3 krotnie wylądowałem w szpitalu.

Jako, że na operację byłem kierowany przez niego i znał mój przypadek to pewnego dnia postanowiłem przyjść do jego gabinetu.

Niestety nie był dla ...
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Mirosław Wojtkowski

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

to było straszne co wczoraj przeżyłam u "doktora" Wojtkowskiego w przychodni na ul. Romera, powinno mu się zabronić przyjmowania pacjentów, gdyż wychodzą z jego gabinetu znieważeni, upokorzeni i bardziej chorzy niż gdy przyszli. Mam 62 lata i jestem parę dni przed wyznaczoną operacją żołądka, natomiast po tylnej ścianie gardła ścieka mi od paru miesięcy wydzielina, boję się że przeszkodzi to w czasie podawania narkozy.Lekarz Wojtkowski spóźnił się do pracy o ...

dr n. med. Maria Strauss

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Gamerskiego 5 lok. 4

Ta osoba pracowała w "Centrum Damiana". Została zwolniona, można powiedzieć dyscyplinarnie po mojej skardze. Sądzę, że to w zasadzie wszystko wyjaśnia. Dalszy komentarz zbędny. Wszystkim zdecydowanie odradzam jakichkolwiek kontakty z tą osobą. Wydaje mi się, że samo środowisko lekarzy powinno dyskwalifikować takie indywidua. Takie jak ona dyskwalifikuję tytuł "dr.nauk med".

lekarz Janina Kaczor

Plater 25 lok. 4