Art

Depresja

Jestem na długotrwałym zwolnieniu lekarskim z rozpoznaniem: depresja somatyczna. Bolało mnie wszystko. Nie mogłam wstać z łóżka. Biorę leki. Czasem jest lepiej. Psychiatra polecił mi terapię psychologiczną. Jaką wybrać. Jest wiele metod. Podobno najskuteczniejsza, w moim przypadku, byłaby terapia poznawczo-behawioralna. Inne to podobno szarlataneria. A może ktoś ma namiary na dobrego psychologa w Łodzi.

Anonim

Ja mam to samo pytanie!

Marcin

Ja proponuję poszukać na http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/psycholog/lodz/ i np.posortować pod odpowiednim kątem

Anna

Proszę przede wszystkim udać się do dobrego psychologa - on doradzi odpowiednią terapię!

Marcin

Byłem zdołowany, znalazłem psychologa w Warszawie i się udało podnieść

Gość

Wydaje mi się, że najlepiej pójść do psychologa z polecenia. W moim przypadku zaczynałam terapię kilka razy, u kilku psychologów. Z niektórymi po prostu nie mogłam się porozumieć, coś nie grało, jakoś nie było “chemii”. Dopiero psycholog, którego poleciła mi znajoma okazał się strzałem w dziesiątkę.

Kamil

Psychoterapeuta, nie psycholog, to po pierwsze, po drugie chodzi chyba o depresję maskowaną? Pierwsze słyszę o “somatycznej”. Ale jak zwał tak zwał. Radzę wpisać w google “psychoterapeuta lodz” i, kierując się opiniami ludzi, dobrać odpowiedniego. pozdrawiam

Anna Siemiradzka

To jeszcze nic. Ja mam taką depresję, że nawet nie chce mi się szukać dobrego psychologa. Jednym słowem chciałabym już umrzeć i urodzić się na nowo w zupełnie innej czasoprzestrzeni jako mężczyzna. Pozdrawiam.

Anna Siemiradzka

I przez tą depresję znowu nie mogę spać. Nienawidzę kochać bez wzajemności.

Dodaj post