Opinie o lekarzach w internecie

Ufać im czy nie ufać? Czy nie jest tak że lekarz dodaje sam sobie opinię?

Łukasz 2016-05-11, 17:08

Ja głównie pytam po znajomych. Ale jak nie mogę znaleźć nikogo znajomego co był u lekarza danej specjalizacji - szukam w internecie np.w serwisie jak ten. Pozdrawiam

Andrzej 2016-05-17, 12:25

Warto poszukać, poczytać nieco więcej, jak brak innych możliwości.

Gość 2016-05-18, 23:18

W pełni zgadzam się z Łukaszem. Robię dokładnie tak samo, najpierw pytam po znajomych, i poszerzam zasięg informacji o net i serwis z rankingiem.

Antek 2016-05-27, 11:05

Lekarze są różni, fajnie jest mieć stałych lekarzy, a w przypadku nowych poważnych powikłań lepiej mieć pojęcie o lekarzu specjaliście.

Pacjent 2016-06-01, 17:27

Owszem, opinie na temat leczenia danego schorzenia przez tego i tego lekarza mogą się przydać, ale w ostateczności sprawdźmy sami :)

Anna 2016-06-10, 14:50

Zawsze to jakieś dodatkowe źródło informacji ale warto poszukać informacji w kilku miejscach.

Anna 2016-06-10, 14:50

iza 2016-06-15, 12:27

Zastanawiam się, czy takie opinie mogą być krzywdzące? Bo np. wystarczy, że jakiś pacjent wystawi złą opinię i już wizerunek lekarza w oczach innych zaczyna się załamywać. Owszem jeżeli jest to jedna jedyna opinia zła, a reszta byłaby super, to pewnie bym ją olała, ale gdy np wystawiona tylko ta jedna zła opinia …….to pewnie bym tego lekarza nie brała pod uwagę umawiając się na wizytę i poszłabym do innego. Już nie wspomnę o przypadkach, że najzwyczajniej w świecie lekarz i pacjent nie poczuli chemii, nie mogli się dogadać i pacjent po złości sruu i wystawia złą opinię.

wiedzący 2016-06-28, 16:14

Ale dlatego pod każdą opinią lekarz i pacjent ma możliwość zamieszczania komentarzy do nich - na pewno zawsze warto rozmawiać:)

Kama 2016-07-15, 15:10

Zresztą podobne zasady panują na allegro - nawet tym super ocenianym zdaży się zła opinia, ale po jej wykilkaniu i zobaczeniu dyskusji jako użytkownik mogę np.stwierdzić że to było zwykłe nieporozumienie. Zresztą po to służą poszczególne części opinii - w przypadku tego serwisu jest ich 6 - lekarz poświęcił mi mało czasu, ale był uprzejmy i dobrze wytłumaczył chorobę - to trochę więcej niż stwierdzenie DOBRY / ZŁY (bo co to oznacza? czemu??)
Pozdrawiam

Andrzej 2016-11-29, 06:38

Jestem starszym, schorowanym człowiekiem który kierując się sugestiami pani recepcjonistki zapisał się do p. Wolańskiej. Doktor Wolańska wydaje się być miłym i uczynnym człowiekiem, jednak pozory mylą. Jest osobą samolubną, rozchwianą emocjonalnie, z góry patrzącą na swoich pacjentów. Bardzo często zdarza się, że przez swoje roztargnienie zapisuje zupełnie inny lek nie związany z chorobą. Nagminnie spóźnia się do pracy nawet kilka godzin, lub wcale nie przychodzi w danym dniu. Jeżeli już dotrze do gabinetu, pierwszą czynnością jest pokrzykiwanie na pacjentów, że jak ona czeka to nikogo nie ma a dzisiaj tyle się “zwaliło”. Musicie poczekać, informuje i wstawia wodę aby wypić poranną kawę i poplotkować z recepcjonistką. Kolejna godzina z głowy! Pani doktor jest stale zajęta, zawsze bardzo się spieszy i musi wyjść jeszcze przed godzinami pracy bo ma do załatwienia “urzędowe” sprawy. Musi dopilnować dzieci, albo pracowników w swoim nowo wybudowanym domu bo mąż za granicą. Pani doktor jest bardzo arogancka w stosunku do pacjentów i często zdarza się, że ktoś wysłucha bardzo niegrzecznych słów pod swoim adresem. Nie polecam p. doktor Jadwigi Wolańskiej!

Katarzyna W. 2016-12-12, 12:43

Sprawdzam opinie o lekarzu. Czasami rzeczywiście pacjenci przesadzają, ale jak jest więcej pozytywnych opinii o lekarzu, to próbuję sama się przekonać jakim jest specjalistą. Pytam też znajomych, ale niestety kilka razy się nacięłam … To co wydaje się być dobre dla jednego, dla drugiego wcale nie musi. Od lekarza wymagam oprócz umiejętności i doświadczenia również szacunku i uwagi, a niestety często jest tak, że im większa popularność tym gorsze traktowanie pacjenta. Też się z czymś takim spotkaliście?

AnnA 2017-02-09, 22:19

Czasem się tak zdarza, ze “popularny lekarz” gorzej traktuje, miałam taka sytuacje, ale nie chce wymieniac nazwisk. Za dużo pacjentow i się pewnie nie wyrabia ze wszystkim - chociaż to go nie tłumaczy….

justyna 2017-04-06, 14:21

nie znalazłam osobnego wątku . Ale temat podobny , jak wiecie w Internecie jest wiele różnych opinii. Dlatego pytam was znacie może tą klinikę www.okolaser.com.pl?? Wykonuje się laserowe korekty wzroku, co mnie bardzo interesuje . Kojarzy ktoś?

krzak 2017-04-24, 15:17

znana przychodnia, ale nie wiem czy dobra, jak cos się dowiem to napisze w tym temacie. pozdrawiam Krzak

Dodaj post