Opinie o lekarzach w internecie

Ufać im czy nie ufać? Czy nie jest tak że lekarz dodaje sam sobie opinię?

Łukasz

Ja głównie pytam po znajomych. Ale jak nie mogę znaleźć nikogo znajomego co był u lekarza danej specjalizacji - szukam w internecie np.w serwisie jak ten. Pozdrawiam

Andrzej

Warto poszukać, poczytać nieco więcej, jak brak innych możliwości.

Gość

W pełni zgadzam się z Łukaszem. Robię dokładnie tak samo, najpierw pytam po znajomych, i poszerzam zasięg informacji o net i serwis z rankingiem.

Antek

Lekarze są różni, fajnie jest mieć stałych lekarzy, a w przypadku nowych poważnych powikłań lepiej mieć pojęcie o lekarzu specjaliście.

Pacjent

Owszem, opinie na temat leczenia danego schorzenia przez tego i tego lekarza mogą się przydać, ale w ostateczności sprawdźmy sami :)

Anna

Zawsze to jakieś dodatkowe źródło informacji ale warto poszukać informacji w kilku miejscach.

Anna

iza

Zastanawiam się, czy takie opinie mogą być krzywdzące? Bo np. wystarczy, że jakiś pacjent wystawi złą opinię i już wizerunek lekarza w oczach innych zaczyna się załamywać. Owszem jeżeli jest to jedna jedyna opinia zła, a reszta byłaby super, to pewnie bym ją olała, ale gdy np wystawiona tylko ta jedna zła opinia …….to pewnie bym tego lekarza nie brała pod uwagę umawiając się na wizytę i poszłabym do innego. Już nie wspomnę o przypadkach, że najzwyczajniej w świecie lekarz i pacjent nie poczuli chemii, nie mogli się dogadać i pacjent po złości sruu i wystawia złą opinię.

wiedzący

Ale dlatego pod każdą opinią lekarz i pacjent ma możliwość zamieszczania komentarzy do nich - na pewno zawsze warto rozmawiać:)

Kama

Zresztą podobne zasady panują na allegro - nawet tym super ocenianym zdaży się zła opinia, ale po jej wykilkaniu i zobaczeniu dyskusji jako użytkownik mogę np.stwierdzić że to było zwykłe nieporozumienie. Zresztą po to służą poszczególne części opinii - w przypadku tego serwisu jest ich 6 - lekarz poświęcił mi mało czasu, ale był uprzejmy i dobrze wytłumaczył chorobę - to trochę więcej niż stwierdzenie DOBRY / ZŁY (bo co to oznacza? czemu??)
Pozdrawiam

Andrzej

Jestem starszym, schorowanym człowiekiem który kierując się sugestiami pani recepcjonistki zapisał się do p. Wolańskiej. Doktor Wolańska wydaje się być miłym i uczynnym człowiekiem, jednak pozory mylą. Jest osobą samolubną, rozchwianą emocjonalnie, z góry patrzącą na swoich pacjentów. Bardzo często zdarza się, że przez swoje roztargnienie zapisuje zupełnie inny lek nie związany z chorobą. Nagminnie spóźnia się do pracy nawet kilka godzin, lub wcale nie przychodzi w danym dniu. Jeżeli już dotrze do gabinetu, pierwszą czynnością jest pokrzykiwanie na pacjentów, że jak ona czeka to nikogo nie ma a dzisiaj tyle się “zwaliło”. Musicie poczekać, informuje i wstawia wodę aby wypić poranną kawę i poplotkować z recepcjonistką. Kolejna godzina z głowy! Pani doktor jest stale zajęta, zawsze bardzo się spieszy i musi wyjść jeszcze przed godzinami pracy bo ma do załatwienia “urzędowe” sprawy. Musi dopilnować dzieci, albo pracowników w swoim nowo wybudowanym domu bo mąż za granicą. Pani doktor jest bardzo arogancka w stosunku do pacjentów i często zdarza się, że ktoś wysłucha bardzo niegrzecznych słów pod swoim adresem. Nie polecam p. doktor Jadwigi Wolańskiej!

Katarzyna W.

Sprawdzam opinie o lekarzu. Czasami rzeczywiście pacjenci przesadzają, ale jak jest więcej pozytywnych opinii o lekarzu, to próbuję sama się przekonać jakim jest specjalistą. Pytam też znajomych, ale niestety kilka razy się nacięłam … To co wydaje się być dobre dla jednego, dla drugiego wcale nie musi. Od lekarza wymagam oprócz umiejętności i doświadczenia również szacunku i uwagi, a niestety często jest tak, że im większa popularność tym gorsze traktowanie pacjenta. Też się z czymś takim spotkaliście?

AnnA

Czasem się tak zdarza, ze “popularny lekarz” gorzej traktuje, miałam taka sytuacje, ale nie chce wymieniac nazwisk. Za dużo pacjentow i się pewnie nie wyrabia ze wszystkim - chociaż to go nie tłumaczy….

justyna

nie znalazłam osobnego wątku . Ale temat podobny , jak wiecie w Internecie jest wiele różnych opinii. Dlatego pytam was znacie może tą klinikę www.okolaser.com.pl?? Wykonuje się laserowe korekty wzroku, co mnie bardzo interesuje . Kojarzy ktoś?

krzak

znana przychodnia, ale nie wiem czy dobra, jak cos się dowiem to napisze w tym temacie. pozdrawiam Krzak

Dodaj post