Art

Psycholog dla nastolatki

Witam wszystkich, bardzo proszę o pomoc w sprawie mojej córki. Od dłuższego czasu była na diecie, bo jak to bywa w okresie dojrzewania, przytyła kilka kilogramów. Z koleżankami ustaliły sobie, że będą się odchudzały wspólnie. Do tej pory nie wzbudzało to mojego niepokoju, ale teraz zaczynam mieć coraz większe wątpliwości. Wydaje mi się, że córka jest już zbyt szczupła, do tego ostatnio nakryłam ją, gdy po posiłku wymiotowała. Twierdzi, że wtedy coś jej zaszkodziło, ale zaczynam martwić się, że to nie była zwykła niestrawność. Czy ktoś ma namiary na dobrego psychologa odpowiedniego dla nastolatki? Myślę, że psycholog, który specjalizuje się w zaburzeniach żywienia byłby najlepszy. Bardzo proszę o informacje (Warszawa + okolice). Dziękuję.

Magdalena 2016-07-28, 00:10

Witam serdecznie,

Oczywiście ma Pani rację - warto zadbać o odpowiedniego specjalistę dla córki. Jestem także psychologiem żywienia, pracuję w Klinice Leczenia Otyłości. W swojej codziennej praktyce zajmuję się zaburzeniami odżywiania. Pracuję także z adolescentkami cierpiącymi na anoreksję i bulimię.
Jeżeli jeszcze nie znalazła Pani odpowiedniej osoby, zapraszam.

Magdalena Nagrodzka
psycholog kliniczny, psychoterapeuta
www.nagrodzkacoaching.pl
665 150 512

ania 2016-09-23, 20:40

A ja potrzebuje pilnej porady psychologicznej w sprawie syna. Mamy ogromne szkolne problemy nie wiem już gdzie się udać chodzę z nim to tu to tam po lekarzach nigdzie nie mogę uzyskać żadnej pomocy .gdzie mam iść z moim dzieckiem ? Nie chce uzyskać odpowiedzi na pytania które juz sama znam odpowiedz szukam konkretnej pomocy gdzie mogła bym się udać nie znam żadnego lekarza godnego zaufania odwiedziłam juz tysiące i zamiast poprawy mam jeszcze większy problem i potrzebuje natychmiastowej pomocy

hanka 2017-04-08, 11:06

Dobry psychiatra dziecięcy w Gdańsku?? Poproszę o kontakt