2,2

Paracetamol-przeciwbólowy Ibuprofen- przeciwbólowy i przeciwzapalny Jeśli ktoś ma zapalenie w mostku i wielką opuchliznę to zlecaj chociaż echo serca. Zapraszam do USK tam są lekarze, którzy mają ogromną wiedzę mogą troszkę podszkolić

Paracetamol-przeciwbólowy
Ibuprofen- przeciwbólowy i przeciwzapalny

Człowiek ten nie powinien być dopuszczany do pracy z pacjentem. Bardzo niemiły zarozumiały , a chyba pracuje w służbie zdrowi i przychodzą do niego pacjenci cierpiący i potrzebujący pomocy. W głowie się nie mieści, że ktoś taki składał przysięgę pomagania chorym i potem zachowuje się jak by mu ktoś przeszkodził w urlopie. Szkoda że kierownictwo szpitala tego nie widzi i nie eliminuje ze swoich szeregów "złych lekarzy" to świadczy o was wszystkich.

Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Tragiczne podejście do pacjenta, okropnie potraktował mojego chorowitego ojca. Absolutny brak profesjonalizmu oraz wyrozumiałości, a także wulgarne odnoszenie się wobec przyjmowanej osoby.

Najgorszy lekarz, bez empatii do pacjenta. Brak profesjonalizmu, ten człowiek nie powinien być lekarzem. Jakby można było nie dałabym żadnej gwiazdki. Brak szacunku do drugiego człowieka u tego pana. I brak podstawowych zasad kultury. Traktuje chorych ludzi jak bydło.

Kompetentny, życzliwy i rzeczowy, bardzo polecam .Oby więcej takich lekarzy!

Kompetentny, życzliwy i rzeczowy, bardzo polecam .Oby więcej takich lekarzy!

Świetny, kompetentny, empatyczny lekarz. Jedyny, który zaopiekował się moja mamą (lat 83, Alzheimer) bez nadęcia, zadęcia, bez odsyłania mnie "z kwitkiem" z powodu koronawirusa, Alzheimera, zapracowania, czy innych ważnych powodów. Jedyny, który bez względu na KOvid-19 wyszedł do nas (a nie zadzwonił) - tłumaczył, rozmawiał, odpowiadał. Bez "dyscyplinowania" mnie z powodu dodatkowo zadanych pytań i wątpliwości. Mama nie ozdrowiała cudownie, ale mam poczucie, że wszystkie badania, jakie można było wykonać zostały wykonane. Leczenie zostało zlecone. To dla TAKICH lekarzy biliśmy brawa na balkonach. Nie dla tych, którzy "leczą" nas przez telefon.