Franciszek Chmielak

Tragedia. Wizyta trwała 2 minuty. Kazał się przejść po pokoju i diagnoza: nic mi nie jest a jak zaboli w plecach to przepisał mi maść. Nie jestem głupi aby się nie zorientować, że zostałem po prostu spławiony bez odpowiedniego przebadania. Przy tym traktuje pacjenta jak kogoś gorszej rasy.

Potwierdzam....omijać szerokim łukiem. Do Pana doktora trafiłam z ogromnym bólem ze skierowaniem "Pilne" od chirurga z tej samej przychodni.Chodziło o wykonanie blokady,ponieważ ta wykonana przez chirurga nie zadziałała. Niestety zostałam odesłana z receptą na lek ,którego przyjąć nie mogłam ze względu na zapalenie i nadżerkę żołądka,o czym poinformowałam. Stwierdzenie Pana doktora...nie mam czasu przyjdź za dwa tygodnie....dyskwalifikuje tego człowieka jako lekarza.

Potwierdzam....omijać szerokim łukiem.

za 2 tygodnie mam wizytę kontrolną,jeśli mnie tak potraktuje jak ostatnio to też zmienię na innego.Mam bóle kręgosłupa a on mówi że tak ma być, dyskietki nie odczytał bo nie ma komputera metody leczenia z lat 80tych

Zdecydowanie odradzam. Zgadzam się z opinią pani wyzej . Czas na emeryture! Takich "LEKARZY" omijac szerokim łukiem !

Po zaleceniach pana "lekarza" straciłam czucie w stopie. Zaleci Mi chodzenie z złamaniem śródstopia. Ten Pan "lekarz" nie nadaje się do leczenia pacjentów. Czas na EMERYTURĘ!!!!!!!