lekarz Franciszek Długołęcki

2,7
2,6
2,5
2,5

Przez 8 miesięcy twierdził że będzie dziewczynka. Na koniec okazało się że chłopiec, całą ciążę na wizycie słyszałam "widzę że chce Pani mieć wielkie dziecko" "Ale to będzie duże dziecko" "Zdaje sobie pani sprawę że dziecko będzie bardzo duże" itd Synek urodził się z wagą 3440...

Przez 8 miesięcy twierdził że będzie dziewczynka.
"Ale to będzie duże dziecko"
"Zdaje sobie pani sprawę że dziecko będzie bardzo duże" itd
Synek urodził się z wagą 3440...

Lekarz ktory nie posiada kompetencji a przedewszystkim zdolnosci interpersonalnych. Potraktowal mnie bez jakiejkolwiek empatii a jak zwierze prowadzone na rzeź. Przy rozpoznaniu mięśniaków bez jakiejkolwiek dyskusji i wyjasnienia kazal poprostu wyciac macice i inne organy co dla mnie kobiety było dramatem nie tylko fizycznym a przede wszystkim psychicznym. Dobrze ze poszlam na konsultacje do innego lekarza ktory wyjasnil wszystko i kategorycznie zabronil wykonania zabiegu. Teraz jestem pod obserwacją i co jakis czas chodze na badanie kontrolne. Odradzam wizyty u dr. Długołęckiego, może was okaleczyć i doprowdzic do depresji. Z jego aparycją widze go raczej w ubojni niz szpitalu.
Pozdrawiam

bardzo niedelikatny lekarz, każde jego badanie to niesamowity ból, określił błędna diagnozę i gdyby nie reszta lekarzy, którzy mieli inne zdanie do tego co mi jest pewnie już nie byłabym w ciąży. Nie polecam!

Nie polecam ; ciężarne w szpitalu załatwia szybko jakby się paliło , jest nie delikatny , nie wzbudza zaufania .

Prowadzil moje dwie ciaze.Mam dwoje zdrowych dzieci. Rzeczowy, konkretny, tlumaczy spokojnie wszystko i odpowiada na pytania. Gdyby nie wczesne wykrycie zespolu antyfosfolipidowego to roznie to mogloby sie skonczyc. Polecam. Bardzo dobry fachowiec.

Zdecydowanie odradzam. Po operacji , na kontrolnym badaniu lekarz stwierdził ,że oba jajowody są zdrowe. Na moje zdziwienie- lekarze po otwarciu jamy brzusznej , po zabiegu poinformowali mnie,że niestety jeden z jajowodów jest zdeformowany- oburzył się, zrobił mi zdjęcie usg i podkreślił,że przecież widzi,że oba są dobre. Przeraziło mnie to .Może miałam pecha ,ale ...

Nie ma lepszego lekarza w Chojnicach, prowadził moje trzy ciąze i ostatnia uratował

Nie spełnił moich oczekiwań, uważam że nie jest dobrym lekarzem, to że jest w Chojnicach najdroższy i ma dobry sprzęt, to nie znaczy że musi być najlepszym lekarzem w całych Chojnicach.

brak właściwego zainteresowania pacjentem nie wzbudza zaufania

brak właściwego zainteresowania pacjentem nie wzbudza zaufania

Lekarz ten prowadzi moją pierwszą ciąże i póki co-nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest miły, wszystko wyjaśnia, tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania. Mam nadzieję, iż tak już będzie do samego rozwiązania:)