dr n. med. Franciszek Hadasik

Chirurg ogólny, Proktolog

Wspaniały lekarz! Nie zostawi człowieka z problemem zawsze szuka rozwiązania. Lekarz z powołania, polecam. Pomógł mojej mamie. Dziękuję bardzo.

Pan dr n.med Franciszek Hadasik to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Jest profesjonalistą w każdym calu, posiada ogromne wieloletnie doświadczenie medyczne, obycie i profesjonalne podejście do pacjenta. Pan dr F. Hadasik podczas pierwszego wstępnego badania brzucha dłońmi bez żadnych przyrządów i aparatów wyczuł guza jelita u mojej 85-letniej mamy i po badaniach proktologicznych w swoim gabinecie skierował natychmiast do szpitala. Tylko dzięki ogromnej wiedzy popartej doświadczeniem oraz dużemu zaangażowaniu, pomocy i wielkiej empatii ze strony Pana doktora moja mama trafiła w trybie pilnym do szpitala, otrzymała fachową pomoc i uratowano jej życie. Nie obyło się w dobie Pandemii Covid-19 bez problemów z przyjęciem do kliniki i wtedy również mogliśmy liczyć na pomoc Pana dr Hadasika , który osobiście zaangażował się w pomoc, zatelefonował do kliniki i rozmawiał z lekarzem na temat diagnozy, gdyż dla Pana doktora zainteresowanie pacjentem nie kończy się wraz z jego wyjściem z gabinetu. ALE NAJWAŻNIEJSZE po tygodniu specjalistycznych badań w klinice w Ligocie ( Kolonoskopia, Gastroskopia, TK, USG itp.) diagnoza była tożsama z diagnozą doktora Hadasika !! Chapeau bas Panie Doktorze !!! Kapelusz z głowy - Wielkie podziękowania Panie Doktorze.
Pan Doktor F.Hadasik jest Judymem naszych czasów, oprócz tego , że jest wspaniałym
lekarzem cechuje go empatia, wysoka kultura osobista, wspaniałe podejście do pacjenta. Pan doktor szczegółowo wyjaśnia pacjentowi zawiłości medyczne i z cierpliwością tłumaczy proces leczenia. Przy tym Pan Doktor potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę w gabinecie gdzie wstydliwe i kłopotliwe problemy zdrowotne stają się bardziej znośne a strach po prostu mija. Pan Doktor jest bardzo delikatny podczas badania i wszystko przebiega bezboleśnie. Pan Doktor interesuje się losami swoich pacjentów, dzwoni i pyta o postępy w leczeniu. Pan Doktor odbiera telefony nawet w godzinach wieczornych i zawsze oddzwania. Pacjent czuje w pełni opiekę i zainteresowanie ze strony Pana Doktora. W poczekalni gabinetu usłyszałam kiedyś, że
pacjenci modlą się za Pana Doktora Hadasika o zdrowie dla Niego i długie lata życia bo chcą aby Pan Doktor leczył ich jak najdłużej - to chyba najlepsza rekomendacja dla lekarza, do czego i ja wraz z moją mamą i całą moją rodziną się przyłączam. Dobrze , że Pan Doktor jest :) Dziękujemy za wszystko , wdzięczna wieloletnia pacjentka Małgosia Mazur z mamą Gienią

Chciałbym podziękować dr Franciszkowi Hadasikowi za szybkie zbadanie, błyskawiczną decyzję o operacji oraz samą - jak się okazało po 10-ciu latach - fachowo przeprowadzoną operację - 01.10.2009r. - "olbrzymich żylaków odbytu". Prawdopodobnie zawdzięczam Panu nie tylko zdrowie ale i ŻYCIE. Wdzięczny pacjent Roman Sz. "lepiej późno niż wcale" (?)

Wdzięczny pacjent Roman Sz.
"lepiej późno niż wcale" (?)

Wspaniały lekarz szybka diagnoza udzielił mi wszystkich informacji dokładnie i rzeczowo !! kompetentny człowiek polecam!!

NIE RADZĘ UDAWAĆ SIĘ DO TAKIEGO LEKARZA Ponad cztery lata temu byłem na prywatnej wizycie u tego lekarza. Piszę dopiero teraz bo opadły mnie już teraz wszelkie emocje. Gabinet lekarza to jakby salon maharadzy. Przyjęcie polegało na wpisanie moich danych, skasowanie należności za wizytę, oglądnięcie wyniku TK. Lekarz ten po zobaczeniu TK stwierdził że on mnie nie będzie operował i odesłała mnie z kwitkiem. Wizyta trwała 5 min. Pieniędzy nie zwrócił. Uważał że 250 zł to była zapłata za te 5 min. Skandaliczne żerowanie na chorym człowieku. Na szczęście trafiłem ...

NIE RADZĘ UDAWAĆ SIĘ DO TAKIEGO LEKARZA
Ponad cztery lata temu byłem na prywatnej wizycie u tego lekarza. Piszę dopiero teraz bo opadły mnie już teraz wszelkie emocje. Gabinet lekarza to jakby salon maharadzy. Przyjęcie polegało na wpisanie moich danych, skasowanie należności za wizytę, oglądnięcie wyniku TK. Lekarz ten po zobaczeniu TK stwierdził że on mnie nie będzie operował i odesłała mnie z kwitkiem. Wizyta trwała 5 min. Pieniędzy nie zwrócił. Uważał że 250 zł to była zapłata za te 5 min. Skandaliczne żerowanie na chorym człowieku. Na szczęście trafiłem później na lekarza który mnie operował.

Człowiek Gigant!!! Wspaniała osoba o wielkim sercu, niezwykle KOMPETENTNY specjalista! Bardzo profesjonalne i cierpliwe podejście do pacjenta, rozległa wiedza, świetnie stawiana diagnoza, wysoki poziom empatii dla osoby, która po raz pierwszy znalazła się w stresującej sytuacji. Otwarty na pytania od pacjenta. Bardzo delikatnie przeprowadza wszelkie badania i zabiegi. Mimo wstydliwej natury choroby sprawił, że czułam się na wizycie bardzo swobodnie. A co najważniejsze, mimo moich ogromnych obaw wyleczył mnie! ANIOŁ nie człowiek!!! Niech opatrzność czuwa nad Panem. Dozgonnie wdzięczna.

Profesjonalny lekarz od trudnych spraw, doświadczony i godny polecenia specjalista. Polecam, drugiego takiego trudno znaleźć.

Jestem bardzo wdzięczny Dr Hadasikowi, przed wizytą miałem mnóstwo obaw, szybka diagnoza i wykonany przez Pana Dr zabieg i po problemie. Profesjonalista.

Fachowy ,rzeczowy, bardzo kompetentny. W szpitalu św. Elżbiety opieka i personel jest godny polecenia. DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE

Fachowy ,rzeczowy, bardzo kompetentny.

Jest cudowny!!!!!, Jest po prostu CZŁOWIEKIEM -bo kocha ludzi......zawsze jest taki!! tzn. oddany człowiekowi i jego problemom,nie kpi i nie ośmiesza..a jego szczery uśmiech mówi WSZYSTKO!!,kiedyś uratował mi życie..i jestem MU wdzięczna .....polecam jako lekarza!!!!