dr n. med. Franciszek Hadasik

Chirurg ogólny, Proktolog

Witam, zdecydowanie nie polecam, mojego tatę leczył około 7 miesięcy, cały czas miał obrzęk na twarzy - pan doktor stwierdził, iż jest to alergia, po ponownym badaniu w szpitalu św. Elżbiety Pan doktor powiedział, iż swoje wyleczył i wypisał Tatę do domu w drodze powrotnej Tata wylądował na intensywnej trapi - po 2 miesiącach zmarł. Okazało się, że miał zaawansowanego raka płuc.Podczas pobytu w szpitalu św. Elżbiety tata wyglądał jak wielki balon puchnął i puchnął na twarzy - a Pan doktor Tatowi podawał zastrzyki odczulające. PO 4 dniach stwierdził,iż swoje wyleczył i wypisał tatę do domu. W drodze powrotnej bardzo źle się poczuł - wylądował na intensywnej terapii - diagnoza zaawansowany rak płuc.Po 2 miesiącach tata zmarł. Gdybyśmy dowiedzieli się wcześniej zapenwne udało by się oszczędzić mu tyle cierpienia i tych bolesnych badań kolonoskopii i gastroskopii.Moim zdaniem żaden lekarz nie powinien wypuścić pacjenta w takim stanie.

Bardzo się bałam pierwszej wizyty, wszystkim którzy mają obawy polecam dr Hadasika - dobry lekarz, bardzo opiekuńczy i uprzejmy.

Najgorszy lekarz jaki może być. Mąż z miażdżycą tętnic, po amputacji nogi został "zrównany przez Pana doktora z ziemią". Jak można człowiekowi na wózku inwalidzkim powiedzieć, że przychodzi się z pierdołom? Jak można krzyczeć na pacjęta? Panie doktorze trochę szacunku dla pacjęta bo przecież to człowiek.

Najgorszy lekarz jaki może być.

Bardzo dobry, miły i kompetentny lekarz.

Bardzo dobry, miły i kompetentny lekarz.

Gorąco polecam Pana doktora. Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Jedyny lekarz, który zainteresował się dalszym leczeniem mnie po operacji, a później po radio i chemioterapii.Dziękuję - Tadeusz Wodyński.

Gorąco polecam Pana doktora. Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy.
Jedyny lekarz, który zainteresował się dalszym leczeniem mnie po
operacji, a później po radio i chemioterapii.Dziękuję - Tadeusz Wodyński.

Wyjątkowo chamski , niekulturalny , nieuczciwy , niekompetentny.

Wyjątkowo chamski , niekulturalny , nieuczciwy , niekompetentny.

Stanowczo nie polecam tego lekarza ponieważ w ubiegłym roku operował mojego męża,któremu powiedział że ma nowotwor złośliwy i już są przerzuty iwypisał z taką diagnozą do domu,jednak za moją namową odwiedziliśmy doktora Jacka Starzewskiego,który męża zoperował,wyciął guza,który okazał się nie złośliwym zapaleniem.Dlatego nie polecam d.Hadasika,nie ma podejścia do chorego ani jego rodziny.

własnie opusciłem oddział, którym kieruje dr Hadasik. usunięto mi 6 polipów ( opis poprzedniej kolonoskopii wykonanej w Mikołowie wykazywał 4 polipy). Cały zespół tego oddziału jest bardzo kompetentny i życzliwy. Informują precyzyjnie o sposobie leczenia. Jedyny mankament to niedoinwestowanie w łazienki i toalety, ale to stuletni budynek.

własnie opusciłem oddział, którym kieruje dr Hadasik.

Wspaniały lekarz, bardzo opiekuńczy, polecam wszystkim którzy mają obawy.

Wspaniały lekarz, bardzo opiekuńczy, polecam wszystkim którzy mają obawy.

NIE PRZESADZAJCIE pisząc najleprzy lekarz na swiecie albo cudotwórca ! co do Jego słownictwa to sie zgadzam -noi chamski kurdupel,tez sie zgzadza .