Franciszek Mazur

Endokrynolog

Każdy lekarz jest miły i sympatyczny za kasę ,poproscie doktora czy możecie przejsc do niego na NZF bo i tam przyjmuje ,co wam odpowie ,jak sie zachowa wobec was. Kazdemu braknie pieniędzy moze i sytuacja nas do tego zmusi ze juz nie mamy z czego się leczyc i za co zostaje tylko czekanie z NZF to przykre.Wizyta za 6 min ,a tabletki za 3,50 to na prawde poniżej pasa. juz nie mam do niego zaufania .

Wspaniały człowiek, który ma w sobie mnóstwo empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka. Pomógł mi, kiedy znalazłam sie na życiowym zakręcie i wytłumaczył, że moja choroba to nie wyrok. Mam ogromny szacunek do doktora Mazura.

Byłam u wielu endokrynologów, żeby się skonsultować z tarczycą. Ale tylko ten spełnił moje wymagania. Pan doktor wytłumaczył mi moją chorobę, objaśnił jak mam postępować, żeby leczenie przynosiło najlepsze skutki i jak mam przyjmować leki.

Specjalista jakich mało w naszym kraju. Bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, mając na celu dobro pacjentów. Oby więcej takich lekarzy!

Zdecydowanie najlepszy endokrynolog jakie miałam okazję odwiedzić. Swoją fachowością i wiedzą budzi ogromne zaufanie. Bardzo polecam.

Do doktora Mazura trafiła z polecenia koleżanki. Bardzo miły i bardzo profesjonalny lekarz, który widać, że ma powołanie do wykonywania swojego zawodu. Każda wizyta przebiega rzeczowo i konkretnie. Pan doktor za każdym razem bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zalecenia.

Do tej pory nie poznałem tak fantastycznego lekarza, jak Pan Mazur. Wszystko zawsze rzeczowo i klarownie wytłumaczy ze stoickim spokojem i niebywałą cierpliwością. Zdecydowanie polecam!

Moim zdaniem, a leczę się u niego już od 5 lat, bo bardzo dobry i kompetentny lekarz. Szybko i trafnie postawił diagnozę i ustalił leczenie. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta.

wcześnie wykrył powazną chorobę mojej córki

wcześnie wykrył powazną chorobę mojej córki