dr n. med. Franciszek Woźniak

Bardzo dobry lekarz, podczas badania tłumaczy wszystko, pyta o szczegóły związane z dzieckiem, byłam u niego z dwójką dzieci i w każdym przypadku się nie mylił. Uratował zdrowie ogromnej ilości dzieci, polecam!

Nie polecę ani tego lekarza, ani tego oddziału! NIGDY

Nie polecę ani tego lekarza, ani tego oddziału! NIGDY

Nie zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami. Bardzo dobry, doświadczony specjalista. Można zawsze na niego liczyć, wspiera, doradza i ma zawsze trafne diagnozy. Mojej córce pomógł wielokrotnie. Gdyby nie pan doktor nie wiem co byśmy zrobili.

Na moje nieszczęście i mojego 9 miesięcznego syna miałam okazję poznać ordynatora Woźniaka i byłam świadkiem nieprzyjemnego incydentu na oddziale jak to doktor mówiąc brzydko olal 3 letniego chłopca który to przez 3 dni się męczył z bólem brzucha ze nie umiał aż chodzić matka prosiła o pomoc chłopczyk dostawał tylko leki przeciwgoronczkowe i kropluwke po 3 dniach ordynator przyszedł po wielu wezwania matki i ludzi którzy to widzieli co się dzieję z chłopcem ale było już za późno podczas badania wyrostek robaczkowy się rozlał i przewieziono chłopca w ciężkim stanie do Chorzowa do dziś walczy o swoje życie. A mojego syna tez by wykończył jak by nie moja interwencja ,moje dziecko leżało tam tydzień czasu i przez tydzień nic nie zrobiono w jego kierunku dziecko się dusilo a ordynator miał to w dupie ja musiałam kombinować jak ułożyć mojemu dziecku. ..nawet tlenu mu nie chcieli podać bo ponoć to nie wich gesti jak i saturacji nie sprawdzili bo po co a dodam że dziecko ma poważna wrodzoną wadę pluc i sera i jest po długim pobycie na oiomie.

Uważam ze pan dr jest świetnym specjalista, ma trafne diagnozy i do mojej małej super podejście. Nie faszeruje antybiotykami bez potrzeby jak Czyni to 3/4 lekarzy w przychodniach. A co najważniejsze zawsze można na niego liczyć, odbiera telefon, doradza,wspiera. Polecam w 100%

Pan doktor jest swietny :) nie zmieniamy na zadnego innego :) dziekujemy za szczegolowe odpowiedzi na nasze wyczerpujace pytania:) bardzo dziekujemy za wszystko :)

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Podczas obchodu w szpitalu gdybym sie nie zapytała co z moim dzieckiem to bym sie nie dowiedziała co i jak. 4 razy próbowałam z nim porozmawiać na temat zdrowia mojego dzidziusia natomiast ciągle nie miał czasu. jak już podszedł do łóżeczka to nawet nie dotknął go. Jedno co zauważyłam, że dla pacjentów leczących sie u niego prywatnie ma zupełnie inne podejście jest miły sympatyczny i kompetentny. moim zdaniem lekarz dla każdego pacjenta powinięć być taki sam niezależnie czy płacisz za wizytę czy nie.

Uprzejmy tylko dla pacjentów z praktyki prywatnej. Diagnoza stawiana pobieżnie, zdawkowe odpowiedzi na pytania. Ogólnie niefajnie. Dodatkowo nie dezynfekuje rąk po poprzednim pacjencie, bo przecież i tu bakterie i tu bakterie to i po co?:/ no ale na oddziale brak nawet mydła to co dopiero mówić o środku dezynfekującym:/ jednym słowem poleciłabym Panu szybkie przejście na emeryturę, bo być może ktoś młodszy bardziej doceniłby istotność higieny w takim miejscu jak szpital!

bardzo dobry lekarz, godny zaufania, leczy corke od urodzenia

bardzo dobry lekarz, godny zaufania, leczy corke od urodzenia

Świetny specjalista, zawsze jest pewny swojej diagnozy i trafnie przepisuje leki na dane schorzenie. Chodzę do niego ze swoją 7msc córeczką i zanim nie trafilismy do niego "umęczyliśmy" się strasznie. Zawsze można na niego liczyć- odbiera telefonu( udziela porad)co zrobić, można do niego przyjechąc praktycznie o każdej porze. Jako młoda mama polecam Go w 100%, jest konkretny i godny zaufania!!! lekarz z prawdziwego zdarzenia.