dr n. med. Franciszek Woźniak

Mój syn chorował miał astme oskrzelową , leżałam z dzieckiem w szpitalu w Chorzowie, niestety nie byłam zadowolona gdyż bardziej eksperymentowali z dzieckiem niz leczyli. Po 3 dniach wypisałam sie na wlasne żadanie i pojechalam do pana doktora Wozniaka, W szpitalu w Świetochłowicach spedziłam tydzien czasu zostało wyleczone całkowicie ( w szptalu w CHORZOWIE mowiono ze juz tak zostanie)Dzis syn ma 12lat , jest zdrowym chlopcem, uprawia rózne sporty , nie ma sladu po astmie! Polecam pana doktora Wozniaka!

Lekarz kompetentny potrafi wytlumaczyc na czym polega choroba i jak mozna ja leczyc. Niestety podejscie do pacjeta ma nie ciekawe, jest niesympatyczny. Szpital jak najbardziej polecam , pielegniarki mile i dobrze zajmuja sie dzieciaczkami.

Polecam tego lekarza.Leżałam z dzieckiem i nie mam zastrzeżeń.Lekarze kompetentni,pielęgniarki bardzo miłe i potrafiące nawiązać kontakt z dzieckiem!Pan Woźniak tłumaczy trochę niezrozumiale,naukowo,ale powiedziałam,że nie rozumiem i wytłumaczył tak po ludzku.Polecam

Polecamy tego lekarza, jest godny zaufania! Stawia trafne diagnozy. Jesteśmy rodzicami niemowlęcia i z badań, i z diagnoz jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan doktor poświęca "małemu" pacjentowi tyle czasu ile dziecko potrzebuje. Bardzo szczegółowo sprawdza prawidłowy rozwój dziecka, a w ocenie alergii jest nie do prześcignięcia. Teraz mamy pewność, że dziecko jest dobrze odżywiane. Faktem jest, że dr Woźniak czasem mówi skomplikowanym, naukowym językiem. Wtedy trzeba dopytać, powiedzieć, że się nie rozumie. Podchodzimy do tego naturalnie, z naszym prawnikiem jest podobnie, też musi nam wszysto wytłumaczyć:)

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO "LEKARZA" !!! Małe dziecko z rotawirusem na oddziale szpitala w Świętochłowicach pozostawione samo sobie . Zero informacji . Nieobecność "lekarza" na wizytach . Obraza majestatu gdy rodzice próbowali porozmawiać . Gburowatość , bezczelność , arogancja . Radzę przejść na emeryturę i pozwolić młodym lekarzom z właściwym podejściem do choroby dziecka i zatroskania rodziców wykazać się umiejętnościami . Ktoś powinien "zająć" się oddziałem dziecięcym w świętochłowickim szpitalu !!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO "LEKARZA" !!!
Zero informacji .
Nieobecność "lekarza" na wizytach .
Obraza majestatu gdy rodzice próbowali porozmawiać .
Gburowatość , bezczelność , arogancja .
Ktoś powinien "zająć" się oddziałem dziecięcym w świętochłowickim szpitalu !!!

Nie polecam eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

co prawda leczę dziecko w prywatnym gabinecie , ale jestem pod dużym wrażeniem podejścia pana doktora .. spokojnie bada dziecko , osłuchuje dokładnie , świetnie i dokładnie tłumaczy rodzicom przebieg choroby .. gdy trzeba nawet konsultuje a apteką czy dany lek jest dostępny ? cierpliwy i dokładny , pełen profesjonalizm .. dziecko po leczeniu szpitalnym w Chorzowie wyszlo po 3 tygodniach antybiotykó , inhalacji itd. z koszmarnym kaszlem , po 3 dniach podawaniu leku przepisanego przez Doktora Woźniaka dziecko zdrowe .. uważam że to graniczy albo z cudem albo z profesjonalnym podejsciem .. Polecam każdemu ! ;)

Moje dziecko ma 9miesiecy i juz 5pobytow w szpitalu i za kazdym razem dochodzi do ostrej wymiany zdan.... zarowno z nim jak i z pielegniarkami... mam bardzo zla opinie o nim i pielegniarkach i calym oddziale dzieciecym... niestety jak sobie poscielisz tak sie wyspisz....inaczej mowiac jak cie widza tak cie pisza w jego przypadku to przyslowie sie sprawdza za kazdym razem gdy moje dziecko lezalo wielce o wszystko problem do cholery jasnej zaczynajac od lekarstw to jest szpital o oni musza miec swoj asortyment i zaopatrzeni w lekarstwa a nie zebym ja je kupywala na moj koszt do tego przy kazdym pobycie cos mi ginie a tu paczka chusteczek nawilzonych do pupy dziecka no sorryy przynosze nowa paczke a na drugi dzien mi wmawiaja ze sie skonczyly gdy ja w domu taka paczke mam na 2 tygodnie a tu pieluchy tetrowe gina a to pampersy zabawki moje osobieste za kazdym razem znajduje w czyiś łóżeczkach w rekach innych dzieci ktore co cyckaja a potem moje dziecko wklada do buzi paranoja nikt tego nie pilnuje a potem mi wmawiaja ze to zabawki szpitalne i zas chaja bo to zabawki dla mojego dziecka ktore przynioslam z domu!! a dzisiaj przy wypisze jak wychodzilam z dzieckiem do domu chaja o to ze mi zarabali nakretke z butelki dobrze ze chociaz smoczek mi zostawili skarpetek i pieluchy tez nie dostalam tam w tym szpitalu tak jest....złodzieje nic wiecej...

lekarz masakra. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM oto dlaczego: Poszłam do niego z moim dwuletnim synkiem, kaszel krtaniowy, katar, brak gorączki. POszłam do niego bo zastanawiałam sie czy aby przyadkiem mój stary pediatra jest dobrym lekarzem. Jedyne co dobre było w dr Woźniaku to że dużo opowiedział o chorobie, wg mnie dobrze zbadał mojego syna, ale co z tego jak przepisal takie leki że zamiast poprawy było można powiedzieć pogorszenie. 3 dni po pierwszej wizycie chciałam sie umówić na natychmiastową wizytę w prywatnej jego przychodni. Mówiłam, zę syn non stop kaszle co doprowadza do wymiatów. usłyszałam że 3 dni leczenia to za krótki okres i mam przyjść na umówioną kontrole... poszłam do starej lekarki, następnego dnia była poprawa.

Jako dziecko byłam bardzo chora. Zawdzięczam mu życie, gdyby nie on prawdopodobnie nie byłoby mi dane napisać tego komentarza. Badzo gorąco polecam.