dr n. med. Franciszek Woźniak

ten lekarz uratował mi życie 23 lata temu byłam śmiertelnie chora na zapalenie płuc ,pęknięte ropniaki i skażona krew rokowania niskie a jednak wyciągnął mnie z tego dzisiaj mam 26 lat i dwójkę dzieci w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych tylko do niego mam zaufanie...naprawde wspaniały człowiek

Świetny lekarz! Można na niego liczyć o każdej porze i każdego dnia tygodnia. Gorąco polecam!

DZIECKA CHOREGO NIE WYPISZE ZE SZPITALA,A CI CO PISZA TE NEGATYWY TO PRYMIYW ,DEBILE I NIC WIĘCEJ. Dr. WOZNIAK JEST GODZIEN SZACUNKU. JAKIŚ ZAROZUMIAŁY DOROBKIEWICZ Z UKŁADÓW PISZE , ŻE JEST OSCHŁY DLA PACJĘTÓW ON MA LECZYĆ A NIE STROIĆ MINKI DO ROZKAPRYSZONEGO CHŁOPCA CZY DZIEWCZYNKI. OCENA 5+ oceniał dziaziuś

DZIECKA CHOREGO NIE WYPISZE ZE SZPITALA,A CI CO PISZA
TE NEGATYWY TO PRYMIYW ,DEBILE I NIC WIĘCEJ.
PACJĘTÓW ON MA LECZYĆ A NIE STROIĆ MINKI DO ROZKAPRYSZONEGO
CHŁOPCA CZY DZIEWCZYNKI. OCENA 5+ oceniał dziaziuś

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłem. :)

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłem. :)

moj syn dwu krotnie lezal na odziale pana dr i po raz pierwszy jak poszla do jego gabinetu by dowiedziec sie cokolwiek nie powiedzial mi nic czego bym nie wiedziala czytal z kartoteki na zadawane pytania unikal odpowiedzi jak by sam nie wiedzial bo tego akurat nie bylo w kartotece . Bylam oburzona i w drugim pobycie bylo to samo. Obłed w zyciu bym nie poszla z synem do tego lekarza.

Córkę hospitalizowano w folwarku pana doktora (pododdział patologii noworodka w szpitalu w Świętochłowicach) w lipcu 2009. Ten lekarz ma dziwne podejście do pacjenta i do rodziców. Jest problem z otrzymaniem informacji o stanie dziecka. Rodziców traktuje jak zło konieczne. Żeby doprosić sie potrzebnych badań trzeba było panu doktorowi obiecać wizytę prywatną po wyjściu ze szpitala. Może i jest dobry i uprzejmy ale napewno nie z NFZ. Nigdy więcej!!! Zdecydowanie nie polecam.

Człowiek oschły i leceważący rodzica. Traktuje ludzi przedmiotowo. W trakcie badania kilkakrotnie podkreślający , że opieka medyczna tylko w jego wykonaniu jest prawidłowa. Wciąż odbierający telefon i umawiający sobie prywatnych pacjentów.

Szukaliśmy lekarza i nareszcie go znaleźliśmy.!!!! Fantastyczny fachowiec, skuteczny,niosący pomoc drugiemu człowiekowi o każdej porze dnia i nocy. Lekarz z powołania,posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie.Gorąco polecam każdemu.

Szukaliśmy lekarza i nareszcie go znaleźliśmy.!!!!

Lekarz kompetentny ale mało przyjazny. Jest dobry ale nie chciał zbadać dziecka przed przyjęciem na oddział.

Świetny lekarz, kilka lat leczył moją córkę poleciłam go dziesiątkom znajomych i wszyscy zadowoleni.