dr n. med. Franciszek Zawiślak

Ortopeda, Traumatolog

3,9

Pan Dr.uralowal mnie przed kalectwem,bolem ,przed niesprawnoscia.A bylem u wielu specjalistow,ktorzy nie potrafili mi pomoc.Pewnie bylbym juz dawno kaleka.Fachowosc,mile podejscie,kompleksowa opieka medyczna zjednuja kazdego. 200 lat zycia Panie Dr.za Pana pomoc i serce,juz od 35 lat.Polecilismy Pana Dr,wielu osobom i zawsze slyszymy ,ze Pan pomogl w takich schorzeniach,gdzie nikt nie mogl poradzic,polecamy wszystkim ,ktorzy nie maja juz nadziei,ze ona nadejdzie to Pan Dr.napewno pomoze.Pana wiedza ,uprzejmosc ,troskliwosc o pacjenta jest nieoceniona.Jak to dobrze ,ze trafilismy przed laty do Pana.

Wizyta 850 zl. Leczenie to 4 zastrzyki i zaczynamy od miejsca w kręgosłupie,które w ogóle nie boli. Najbardziej zniszczony odcinek na ostatniej wizycie. Lekarz miły, ale śmierdzi mi to naciagactwem. Wszyscy obslygiwani hurtem. Każdy z pacjentów ten sam lek na wydrukowanej recepcie. Zastrzyki gotowe w strzykawce czekające już na pacjenta od niewiadomo kiedy,bez pewności co znajduje się w strzykawce. Zastrzyki rzekomo w kregoslup a ja ewidentnie dostałem w miesien 5 cm od kregoslupa. To wszystko wygląda jak "kolorowe kredki".

Mam 3 przepukliny odcinka lędźwiowego, po 4 zastrzykach ból kręgosłupa ustąpił w 80%,obyło się bez operacji i śrubach w kręgosłup.Doktor uprzedził mnie ,że dolegliwości bólowe całkowicie nie ustąpią ,ale da się z tym żyć. Minęło już 4 lata i da się pracować, a pracuję fizycznie.POLECAM!

Uważam że jest mi znaczni lepiej już po 2 wizytach zobaczymy co będzie dalej . dobry fachowiec zawsze się cenił opinia którą przeczytałem jest błędna . pozdrawiam Leon

Na kręgosłup choruję od 15 lat.Poznałam dobrze smak bólu.Leki pomagały do 2008r.wtedy zaczęły się wstrząsy anafilaktyczne ,ostatni myślałam,że skończy się tragicznie ale dzięki szybkiej reakcji pogotowia przeżyłam!OD tego momentu nie ma już leku,który by mi pomógł;nawet 1Piroxikam może okazać się śmiertelną dawką.W 2009r poznałam dr.ZAWIŚLAKA,dzięki niemu chodzęi żyję.Niema lepszego specjalisty,który też zna ten ból i skutecznie leczy!DR.ZAWIŚLAK uczciwie wyjaśnił,jaki jest mój stan .Zdrowie jest bezcenne,choć nie w każdym przypadku wystarczą 3 wizyty,warto przetrzymać ból.Mi się udał,i choć to jeszcze nie koniec leczenia ,bo teraz jadę8 raz,ale po roku leżenia zaczęłam chodzić,normalnie funkcjonować i na nowo cieszyć się życiem.Jestem wdzięczna PANU PANIE DOKTORZE ,bo już tylko PAN podjął się mojego leczenia.ALICJA

Doktor skasował mnie za podanie Hyalgany do kręgosłupa bo stwierdził u mnie dyskopatię. Faktycznie od ponad roku ma bóle kegosłupa, ulga niewielka, ale nie wiem czy podał mi to czy coś innego bo w ulotce o leku która poniżej nie ma takiego zastosowania. Chyba tylko on wie co tam miesza w sztrzykawce, tylko co bedzie jak dostane uczulenia i nie bedę wiedział na co???Wskazania: Zmiany zwyrodnieniowe stawów. Środek pomocniczy w chirurgii ortopedycznej. Dawkowanie: Dostawowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Możliwe skutki uboczne: Możliwy jest obrzęk stawu i/lub miejscowe ...

Dawkowanie: Dostawowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.
Możliwe skutki uboczne: Możliwy jest obrzęk stawu i/lub miejscowe dolegliwości bólowe pojawiające się po wstrzyknięciu dostawowym. Objawy te są przejściowe i ustępują samoistnie po kilku godzinach.
Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Korzystałem z usług Zawislaków nie polecam piekne gadki i obiecanki jak to bedzie super po ich terapi a jak nie działa to nawt na meyla nie chce im sie odpisac a kasowac to potrafia pierwszożednie 650 zł za 10 min taka łyzka dziechciu do pozytywnych opini co o nich sie naczytałem i oczywiscie skorzystałem teraz załuje -pozdrawiam

Mojej matce pomógł w 100%. Mnie też chyba, bo próbowałem wielu innych metod zaleczenia przepukliny kręgosłupa, u Zawiślaka byłem na końcu i po 2 tygodniach zacząłem zapominać co to ból. Natomiast mój kolega cieszył się tylko przez miesiąc i bóle powróciły. drogo ale niewiele osób potrafi wbić w szyję kilkucentymetrowo igłę. Raczej polecam. Żałuję że nbie poszedłem do niego odrazu bo wtedy moja ocena byłaby bardziej stanowcza.

Byłem na wizycie u dr. Zawiślaków około 4 miesięcy temu, wybrałem serie 3 zastrzyków w kręgosłup w przeciągu 2 tygodni. Ból ustąpił w 80%,ale od tygodnia znacznie powrócił, więc znów odwiedzę gabinet?

Jestem bardzo zadowolony z wizyti żona dostała 3 zastrzyk na przepuklinę, ja 2 w kolano już po pierwszym przestało mnie boleć w kolanie dziś po 2 zastrzyku jest coraz lepiej.Moja żona już zaczęła dreptać odwiedziła mnie na dole w biurze czyli jest radykalna poprawa. Polecam znajomym.