lekarz Gabriela Bogdał

Pani Dr wyleczyła moją córkę z zapalenia płuc, ktore to zaplenie inny lekarz pediatra zlekcewazył, jestem bardzo wdzięczna i w 200% polecam!!!

W 100% trafiony wybór na ordynatora oddziału pediatrycznego. Kompetentna, fachowa, uprzejma, poprostu ludzka.

Miła pani doktor, kompetentna, ma super podejście do dzieci.polecam mało mało mówi dużo robi

po raz 2gi ratuje mi dziecko. POLECAM W CIEMNO! CHOĆBY KAZAŁA MI BRAĆ PAVULON- WEZME- MAM 100% ZAUFANIA 5 dni temu byłam z córką u innego lekarza- nie słyszała nic, dała syrop na kaszel do dziś nic nie przeszło, więc cudem złapałam dr Bogdał w szptalu, która po badaniu stwierdziła ZAPALENIE OSKRZELI

po raz 2gi ratuje mi dziecko.

POLECAM W CIEMNO!
CHOĆBY KAZAŁA MI BRAĆ PAVULON- WEZME- MAM 100% ZAUFANIA

W stu procentach polecam jako jedyny lekarz na cały szpital poznała się na chorobie mojego syna pozdrawiam i polecam

polecam gorąco, nie raz nie dwa uratowała moje dziecko. inni lekarze moga sie schować.. szkoda tylko że nie przyjmuje juz w placówkach "ogólnodostpęnych".. niesttey ciężko "ją złapać" ale nam sie udaje:) ufam tylko jej!

polecam gorąco, nie raz nie dwa uratowała moje dziecko.

Miła pani doktor, kompetentna, ma super podejście do dzieci.polecam.

Miła pani doktor, kompetentna, ma super podejście do dzieci.polecam.