lek. med. Gabriela Bogucka

Internista, Medycyna estetyczna, Dietetyk

Jest to pierwsza lekarka, która przeanalizuje wszystkie dane które potrzebuje żeby poprawić kondycje skóry i mankamenty wywołane czasem i naturą. Pani Dr. daje i analizuje stan skóry w zależności od wieku pacjenta. Podaje metody, jakimi można maki urody prawić z uwzględnieniem przeciwwskazań i bez uszczerbku na zdrowiu. Następnie dokładnie je omawia. Robi plan działania, uwzględniając skuteczność zabiegów według kolejności i pory roku. Nie przynagla, wręcz odwrotnie. Stara sie, aby można było odczuć efekty zabiegu i następnie pogłębić je następnym zabiegiem. Tak powinien pracować każdy lekarz zajmujący się chirurgią i zabiegami estetycznymi. Wielu lekarzy powinno przejąć taki stosunek do pacjenta, szczególnie w Niemczech gdzie mieszkam. Zabiegi są tak kosztowne wiec przestańmy przychodzić do lekarza i bez przygotowania działać na zasadzie "powiedziała baba babie" i robić to, co sąsiadka. Nowoczesny lekarz tak jak dr Bogucka ma za zadanie ściągnąć nas na ziemie i dać nam to, co potrzebujemy albo odmówić, jeżeli nie ma sensu. Wstępna rozmowa jest polowa sukcesu, wiec jestem gotowa 200 zl. zaplacic, ale ominie mnie późniejsze rozczarowanie. Oczywiscie dr. nie wymaga tej sumy. Polecam Dr. Bogucka

Kompetentna, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, poświęca tyle czasu ile rzeczywiście potrzeba. Chętnie wszystko wyjaśni i rozwieje wszelkie wątpliwości. Profesjonalny lekarz godny polecenia.

Pani doktor bardzo kompetentna, cierpliwa, spokojna. Szczegółowo wyjaśniła na jaki zabieg powinnam się zdecydować. Konkretnie odpowiadała na zadane pytania. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Bardzo polecam! Dr Bogucka robiła mi osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting) i po 3 zabiegach efekty super!! Potrafi fajnie doradzić zabieg i uczciwie mówi czego nie da sie zrobic.

lekarz godny polecenia.Osoba kompetentna z dużą wiedzą a do tego sympatyczna i bardzo miła. polecam, bardzo duże efekty osiągnięte po konsultacjach z Panią Doktor.

polecam, bardzo duże efekty osiągnięte po konsultacjach z Panią Doktor.

SUPER JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM BARDZO PROFESJONALNIE

SUPER JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM BARDZO PROFESJONALNIE

Stosowałam kilka diet ,nie pomagało. Znalazłam odpowiedniego lekarza do moich schorzeń i jestem zadowolona. Polecam wszystkim Panią doktor,jest bardzo miła,potrafi podejść z sercem do każdego.