dr n. med. Gabriela Brzóska-Butscher

Lekarz rodzinny

Wspaniała Pani Lekarz, bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi, z ogromną wiedzą i empatią, wykonująca zawód lekarza nie z musu tylko z pasji. Życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.

Wspaniały lekarz, kompetentny, się co robi nigdy nie odmawia pomocy . Stara się zrozumieć pacjenta.

Pani doktor jest Aniołem , zawsze cierpliwa, zawsze przyjmie pacjenta nawet jak sie bloczki zkończyły, nigdy nie odmówi pomocy, trafne diagnozy , ciagle sie doszkala pozom najwyzszy prezentuje jak fachowiec i człowiek. Polecam !

Pani DR.jest przemiłą osobą ,nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy.Panią dr.śmiało mogę polecić każdemu!!!Zadowolony Pacjent

Wspaniała osoba i lekarz. Jesteśmy pacjentami z żoną od wielu lat, jeszcze z przychodni na ul. Poniatowskiego.Korzystam z sądeckiej służby zdrowia od 45 lat, miałem kilku lekarzy zakładowych i rodzinnych ale takiej osoby-lekarza nie spotkałem wcześniej.Polecam wszystkim taką Pani Doktor.

Kochana P.doktor,zawsze cierpliwie wysłuchuje pacjenta nie okazując zniecierpliwienia.Kompetentna,życzliwa.Ja i moja rodzina mamy szczęście,że jesteśmy pod Jej opieką.Serdecznie polecam.

Profesjonalizm i cierpliwość!! Najlepszy lekarz rodzinny w Nowym Sącz. I przyjmuje w najlepszej placówce w mieście.

Świetna pani doktor polecam wszystkim - chociaż może nie bo wydłużą się kolejki do gabinetu

dr n med. świetny fachowiec ciepły człowiek stara się zrozumieć pacjenta

dr n med. świetny fachowiec ciepły człowiek stara się zrozumieć pacjenta