dr n. med. Gabriela Brzóska-Butscher

Lekarz rodzinny

Pani doktor jest Aniołem , zawsze cierpliwa, zawsze przyjmie pacjenta nawet jak sie bloczki zkończyły, nigdy nie odmówi pomocy, trafne diagnozy , ciagle sie doszkala pozom najwyzszy prezentuje jak fachowiec i człowiek. Polecam !

Pani DR.jest przemiłą osobą ,nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy.Panią dr.śmiało mogę polecić każdemu!!!Zadowolony Pacjent

Wspaniała osoba i lekarz. Jesteśmy pacjentami z żoną od wielu lat, jeszcze z przychodni na ul. Poniatowskiego.Korzystam z sądeckiej służby zdrowia od 45 lat, miałem kilku lekarzy zakładowych i rodzinnych ale takiej osoby-lekarza nie spotkałem wcześniej.Polecam wszystkim taką Pani Doktor.

Kochana P.doktor,zawsze cierpliwie wysłuchuje pacjenta nie okazując zniecierpliwienia.Kompetentna,życzliwa.Ja i moja rodzina mamy szczęście,że jesteśmy pod Jej opieką.Serdecznie polecam.

Profesjonalizm i cierpliwość!! Najlepszy lekarz rodzinny w Nowym Sącz. I przyjmuje w najlepszej placówce w mieście.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Nowy Sącz"?

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.

Agata Burzej

Lekarz rodzinny