Gabriela Datczuk

Polecam bardzo. Chodzę do Pani Gabrysi już 14 lat i nie poszłabym nigdzie indziej. Zawsze miła, kompetentna i życzliwa

Najlepsza pani Doktor w Wchu.Polecam Leczy zeby moje i mojego syna,syn tez tak twierdzi

Najlepsza pani Doktor w Wchu.Polecam
Leczy zeby moje i mojego syna,syn tez tak twierdzi

Osoba kompetentna. Polecam. Jaszcze nie pazerna.

Osoba kompetentna. Polecam. Jaszcze nie pazerna.

Oby takich specjalistów jak Pani Gabriela Datczuk było więcej:)

Oby takich specjalistów jak Pani Gabriela Datczuk było więcej:)

Powiem szczerze, że Pani doktor Gabriela Datczuk przywróciła moją wiarę w lekarzy: jest zawsze uprzejma i miła dla pacjenta, a przy tym bardzo jasno i przystępnie tłumaczy sytuację zdrowotną i sposób leczenia. Z efektów jej pracy jestem bardzo zadowolona, widać, że praca dla niej nie jest tylko rutyną i sposobem zarobkowania - ale dokłada wszelkich starań, by końcowy efekt był jak najlepszy w sensie zdrowotnym i estetycznym. Zresztą spotkałam się już z kilkoma opiniami na jej temat - i wszystkie były bardzo, bardzo pozytywne - jak moja. Ja od tej ...

Powiem szczerze, że Pani doktor Gabriela Datczuk
przywróciła moją wiarę w lekarzy: jest zawsze
uprzejma i miła dla pacjenta, a przy tym bardzo jasno
i przystępnie tłumaczy sytuację zdrowotną i sposób leczenia.

Z efektów jej pracy jestem bardzo zadowolona, widać, że praca
dla niej nie jest tylko rutyną i sposobem zarobkowania -
ale dokłada wszelkich starań, by końcowy efekt był jak najlepszy
w sensie zdrowotnym i estetycznym.
Zresztą spotkałam się już z kilkoma opiniami na jej temat - i wszystkie
były bardzo, bardzo pozytywne - jak moja.

Ja od tej pory chodzę już tylko do Pani Datczuk,
nigdy się w najmniejszym stopniu nie roczarowałam wynikami jej pracy
i mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu.
Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor - Pacjentka

Bardzo kompetentna Pani stomatolog, uśmiechnięta i uprzejma, ma wspaniałe podejście do pacjenta - a przy tym konkurencyjna cenowo. Polecam każdemu.

Panią Doktor poznałam kiedy chodziłam jeszcze do szkoły średniej. Uważam, że jest świetna, po wyleczeniu ząbków, proponowała dodatkową profilaktykę. Nie traktuje klientów zadaniowo. Po 6 latach, kiedy nie widziałam jej na oczy, dokładnie pamiętała mnie i leczenie moich zębów. Jest świetnym lekarze i świetną osobą. Wszystko na 6

Jest świetnym lekarze i świetną osobą. Wszystko na 6

Pani Gabriela jest NAJLEPSZYM SPECJALISTĄ do jakiego chodzilem . A trafilem do kilku dentystow po ktorych wlasnie Pani Gabriela musiala poprawiac defekty ich pracy.Jest najlepszym specjalista i od dluzszego czasu chodze jedynie na kontrolne wizyty .Polecam Wszystkim tego lekarza jesli chcecie miec przede wszystkim piekne zdrowe i zadbane zeby !!!!!! Polecam pacjent - K.Gotfryd.