lekarz Gabriela Geisler

Endokrynolog, Pediatra

3,6
3,3
3,2

Świetna pani doktor. Trafiłam do niej przez przypadek, leczy mnie już od kilku miesięcy i przyznam, że nie mogłabym sobie życzyć lepszego specjalisty. Już na sam plus zasługuje fakt, że wzięła pod uwagę mój poważny stan i jako jedyna zgodziła się przyjąć mnie na wizytę pomimo pełnej już kolejki pacjentów. Podczas wizyty poświęca wystarczająco czasu, wszystko ładnie tłumaczy (nawet narysuje jeśli trzeba!) oraz dokładnie rozpisuje dawkowanie leków. Ogółem bardzo miła i pomocna osoba :) Nie bez znaczenia jest fakt, że od razu postawiła dobrą diagnozę i za pierwszym razem udało ...

Podczas wizyty poświęca wystarczająco czasu, wszystko ładnie tłumaczy (nawet narysuje jeśli trzeba!) oraz dokładnie rozpisuje dawkowanie leków. Ogółem bardzo miła i pomocna osoba :) Nie bez znaczenia jest fakt, że od razu postawiła dobrą diagnozę i za pierwszym razem udało jej się dopasować stosowne lekarstwo i dobrą dawkę.
Byłam kiedyś pacjentką doktora Judy i też nie mam do niego zastrzeżeń, ale gdybym kiedykolwiek znowu potrzebowała pomocy - bez wahania poszłabym od razu do dr Geisler.

Pani doktor bardzo miła, bardzo nam pomogła z naszymi tarczycowych problemami. Szybko znalazła dla nas termin, ale została sama dłużej w pracy. Lekarz z powołania z ogromna wiedza!

Wizyta w milej atmosferze. Pani Doktor profesjonalna i sympatyczna, nie spieszy się. Dokladnie wyjasnia problem i proponuje mozliwe najlepsze opcje leczenia. Napewno wrocę.

Świetny lekarz z ogromnym doświadczeniem zarówno w leczeniu dzieci jak i dorosłych. Szybka diagnoza i bardzo dobre leczenie. Polecam.

Pani doktor bardzo miła i pomocna, nie ma problemu z zadaniem ewentalnych pytań po godiznach pracy dzwoniąc :) Czuć, że praca wykonywana prosto z serca

Pani doktor zawsze pomocna i życzliwa. Negatywne komentarze dotyczą chyba innego człowieka, bo nie wyobrazam takiego charakertu u tej doświadczonej kobiety. Owe doświadczenie w zawodzie widac na pierwszy rzut oka. Bardzo cenie sobie pomoc pani dokrot, od razu ustalila dobre dawki co zdarza się rzadko i odpowiedziała na każde moje pytanie. Polecam!!!

pani doktor specjalista chorób dziecięcych absolutnie nie nadaje się do leczenia dzieci. wyniosła, nieprzystępna, niesympatyczna i dla mnie nierzetelna. moja córka ma chorobę graevsa-basedova i jak skarżyła się na wahania nastrojów to pani doktor powiedziała że to fanaberie nastolatki. w tej chwili moje dziecko przebywa pod opieką psychiatry z ciężką depresją. i jak się dowiedziałam wahania nastroju i depresja jest bardzo częste w tej chorobie i należy to leczyć farmakologicznie i wspomagać psychoterapią. jeszcze wcześniej córka dowiedziała się od tej pani że ma "nie żreć". Absolutnie NIE POLECAM szczególnie osobom ...

Absolutnie NIE POLECAM szczególnie osobom które mają problemy psychiczne, co przy chorobach tarczycy jest standardem. przy okazji spotkałam tez byłą pacjentkę tej pani doktor, została skrzyczana co do tej pory robiła ze sobą i że ta choroba jest śmiertelna - dodam że ta pacjentka jest pielęgniarką i dba o swoje zdrowie.

Ja z kolei całkowicie zgadzam się z opinią Agaty. Jestem pacjentką pani doktor już od dłuższego czasu i bardzo cenię sobie jej kompetencje i doświadczenie, dla mnie lekarz godny polecenia.

Pani doktor bardzo miła. Poświęciła mi dużo czasu oraz szczegółowo wyjaśniła moją chorobę.Godna polecenia, naprawdę polecam. Leczy mnie juz od paru miesięcy i dałabym się za nią pokroić. Lepszego lekarza nie spotkałam!

Zdecydowanie odradzam. Bardzo nieuprzejma w stosunku do pacjenta nawet przyjętego prywatnie. Diagnoza, którą postawiła była błędna co spowodowało moje późniejsze poważne problemy ze zdrowiem. Tłumacząc moje problemy z tarczycą lekką nadwagą i zwalając całą winę na mnie, nawet nie umiała zdiagnozować choroby hashimoto.Całą wizytę próbowała "zapełnić" czas gadając o diecie (przeznaczonej dla osób z nadciśnieniem a nie z problemami tarczycy) z ulotki, ktorą zapewne dostała od przedstawiciela farmaceutycznego... Wybierając innego endokrynologia na pewno zaoszczedzą Państwo czas, nerwy i pieniądze.