lek. dent. Gabriela Grużewska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani jest bardzo miła i niewątpiwie sympatyczna, ale o jej profesjonaliźmie nie świadczy to wcale. Chodziłem do tej pani wiele lat (liceum, studia), w zeszłym roku poszedłem znów po dłuższej przerwie i byłem zaskoczony. Do każdego zębu wkładała to samo wypełnienie co lata temu (fudżi), tak jakby nic się nie zmieniło i każdy ząb miał taką samą dolegliwość (a nauka idzie chyba do przodu). Po kilku wizytch dowiedziałem się, że już prawie skończyła, ale ponieważ szła na urlop poszedłem gdzie indziej. I gdzie indziej (m.in. w Laskach u dr. Roszkowskiego - bardzo dobry dentysta), mówili że nie wiedzą gdzie zacząć. Wypełnienia nieszczelne, źle wyprofilowane, zęby źle oczyszczone. Od tego "prawie skończone" miałem ponad połowę zębów leczonych, poprawianych. Lista jest długa, wszystkiego tu nie zmieszczę - teraz mam kolejny kanał do leczenia w zębie który pani "leczyła" rok temu. Pamiętam, że nawet sprzęt się potrafił zaciąć. Masakra

Jestem pacjentką Pani dr Grużewskiej od 8 lat. Teraz mój syn dołączył do grona pacjentów.

Odbyłem u Pani doktor kilkanaście wizyt (niestety moje zęby były dosyć zaniedbane wcześniej). Mogę polecić z zamkniętymi oczami każdemu takiego lekarza. Rewelacja! :)

Spokojnie podchodzi do dzieci, nie robi nic na siłę. Jednak do dziś mam problem po wizycie u poleconej przez panią dr. innej pani dr. - protetyku... Po prostu poleciła koleżankę, a nie fachowca.

Wyjątkowy lekarz i kobieta. Bardzo ciepła, kompetentna i urocza z wyjatkowym podejściem do pacjenta.

Jesteśmy bardzo zadowoleni,mamy uśmiechy od ucha do ucha, bo mamy zdrowe zęby wyleczone przez panią doktór Gabrysię.