Gabriela Kalla

Położna

Bardzo konkretna Pani. Miła, pomocna i zdecydowana w swej pracy. Ogólnie cała Strzelecka Porodówka ludzie do rany przyłóż. Iza, Andrzej i mała Anetka dziękują za wszystko i gorąco pozdrawiają!!

Bardzo konkretna Pani. Miła, pomocna i zdecydowana w swej pracy.
Ogólnie cała Strzelecka Porodówka ludzie do rany przyłóż.

Iza, Andrzej i mała Anetka dziękują za wszystko i gorąco pozdrawiają!!

Polecam szczerze .To naprawdę bardzo , bardzo dobra położna ,mądra,delikatna,czuła.Kiedy byłam zdenerwowana dużo do mnie mówiła cicho i powoli zapewniając ,że wszystko przebiega prawidłowo.Niesamowite! uwieżyłam i poród wspominam jako przeżycie cudowne a nie traumatyczne.Chcę jeszcze urodzić ,ale tylko z Panią Gabrysią .

Pani Gabriella odbierała mój trzeci poród, choć był wywoływany wszystko poszło szybko i sprawnie. Dzięki niej obyło się bez nacinania krocza mimo dużego dzidziusia . Bardzo mi pomogła za co jej ogromnie dziękuje. Życze każdej z was tej połoznej przy porodzie jeszcze raz dziękujemy. Dzidzia 4,02,2012

Pani Gabriella to Anioł!!! Jestem bardzo szczęśliwa że to ona odebrała poród mojego dziecka. Miła, doświadczona położna po prostu takie ciepło od niej bije że ja jako przyszła mama czułam się przy niej naprawdę bezpiecznie. Dziękuję jej za to że z dumą wspominam poród:) A przy okazji pozdrawiam cudowną panią Gabriellę!!!

Pani Gabriela jest cudowna!!! Była przy moim drugim porodzie i po prostu fantastycznie go wspominam jest bardzo miła, spokojna, opanowana, zdecydowana w tym co robi bardzo mi pomogła i urodziłam 4 kilowego bobaska ekspresowo i bez nacinania krocza. Pani Gabrielo poród przy pani był dla mnie przyjemnością;)

Pani Gabrysia swoim stoickim spokojem i pogodą ducha potrafiła uspokoić w ciężkich chwilach. Chociaż ja myślałam, że w niektórych momentach już nie dam rady ona mnie pocieszała i zapewniała, że wszystko idzie dobrze. Nawet, gdy ciężko mi było współpracować ona się nie denerwowała. Spokojnie mówiła co mam robić. Przygotowywała mnie na każdy następny etap, informowała co przy mnie robi lub co ma zamiar zrobić. Chociaż poród miałam ciężki to przy niej czułam się bezpieczna.

Niesamowita położna ,czułam się bezpiecznie pod jej opieką ,poród 01.07.2009 .dziękuję