lekarz Gabriela Kruszewska

Lekarz medycyny pracy

Wystawiam opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jej kolejnych pacjentów!! Zwykła,pospolita chamica !! Zresztą nie ma się co dziwić,na orzeczników dają samych takich "lekarzy". Już na samym wstępie potraktowała mnie jak jakieś "zło konieczne". Metody diagnozowania pacjenta są wysoce nie ludzkie, jak można być takim cynikiem będąc lekarzem składającym przysięgę Hipokratesa.Myślę,że poniżanie pacjenta sprawia pani doktor przyjemność i jest z siebie dumna.

Nigdy nie zostałem tak chamsko potraktowany jak przez ta Panią Doktor. Niemiła i wredna osoba , nie mające żadnych ludzkich odruchów. Chamska i i wredna osoba. Nie polecam i nigdy nie polecę tej osoby , bo dla mnie nie jest to lekarz!