lekarz Gabriela Kruszewska

Lekarz medycyny pracy

1,5

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej Pani. Niestety odnoszę wrażenie, że poziom aktualnej wiedzy medycznej u tego lekarza jest bardzo niski, co jednak nie przeszkadza danej Pani wypowiadać swoich uwag w sposób niemiły, nie słuchając argumentów drugiej strony. Myślę, że warto stosować medycynę opartą na EBM. Mam nadzieję, że Pani przeczyta moją opinie i innych osób i choć trochę zreflektuje się nad swoją pracą , swoimi opiniami i podejściem do pacjenta.

W pełni zgadzam się z powyższymi opiniami. Ta pani niszczy ludzi swoim zachowaniem i kompletnym brakiem empatii. Dziś wyszłam od niej ze łzami w oczach.Wmawiała mi rzeczy, które nie miały miejsca i zaprzeczała sama sobie. Pani doktór, co Pani w życiu nie wyszło,że nie lubi Pani ludzi i z przyjemnością ich gnoi."Co rzucisz za siebie znajdziesz przed sobą" Może warto się nad tym zastanowić...

Może warto się nad tym zastanowić...

Nigdy nie zostałem tak chamsko potraktowany jak przez ta Panią Doktor. Niemiła i wredna osoba , nie mające żadnych ludzkich odruchów. Chamska i i wredna osoba. Nie polecam i nigdy nie polecę tej osoby , bo dla mnie nie jest to lekarz!

Wystawiam opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jej kolejnych pacjentów!! Zwykła,pospolita chamica !! Zresztą nie ma się co dziwić,na orzeczników dają samych takich "lekarzy". Już na samym wstępie potraktowała mnie jak jakieś "zło konieczne". Metody diagnozowania pacjenta są wysoce nie ludzkie, jak można być takim cynikiem będąc lekarzem składającym przysięgę Hipokratesa.Myślę,że poniżanie pacjenta sprawia pani doktor przyjemność i jest z siebie dumna.