mgr Gabriela Maligłówkamgr Gabriela Maligłówka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Gabriela Maligłówka

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabriela Maligłówka jest psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Specjalizuje się w diagnostyce, terapii oraz interwencji kryzysowej. Prowadzi psychoterapię indywidualną zaburzeń nerwicowych, lękowych, depresyjnych oraz problemów w ogólnym funkcjonowaniu. Pomaga również w problemach związanych z zaburzeniami odżywiania, kryzysami w związkach, rozstaniami, problemami małżeńskimi (również okołorozwodowymi). Zajmuje się również pracą nad trudnościami związanymi z traumą wskutek utraty osoby bliskiej oraz stresem związanym z pracą lub relacjami z otoczeniem. Pracuje także z osobami cierpiącymi na zaburzenia somatyczne. Swoją opieką obejmuję dorosłych, młodzież, a także dzieci dotknięte trudnymi doświadczeniami.

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Bardzo dobry psycholog to mało powiedziane. Została mi polecona przez znajomą i nie żałuję. Czuję się dobrze ze sobą, a to chyba najlepsza rekomendacja.

Jestem pod wrażeniem. Konkretnie, rzeczowo i co najważniejsze skutecznie! Dopiero teraz widzę, że walka z problemami bez psychologa (szczególnie tak dobrego jak p. Gabriela) jest praktycznie skazana na porażkę.

Pani Gabriela umie wysłuchać, a co najważniejsze daje rady, które byłam w stanie wdrożyć w swoje życie. Polecam i pozdrawiam!