lekarz Gabriela Philipp

Bardzo dobry pediatra. Osoba bardzo doświadczona i konkretna. Odpowie na każde pytanie. Doskonale zna swoich pacjentów. Ja jestem zadowolona z tego, że moje dziecko jest pod jej opieką.

To bardzo mądra i doświadczona lekarka. Jest niezwykle miłą osobą. Nie stosuje antybiotyku jako leku na całe zło. Jeśli już przepisze antybiotyk, wiem, ze jest to konieczność. Ufam jej!Bardzo ją cenię. Lubią ją moje dzieci. Gorąco polecam.

Jestem bardzo rozczarowana! Raz słyszałam pozytywną opinię o tej lekarce i to spowodowało, że wybrałam ją jako pediatrę dla mojego Maleństwa. Może przyjmując prywatnie jest miła i kompetentna, gdyż osobiście przekonałam sie, że dzieci i ich rodziców traktuje tak przedmiotowo, że nie mogę dłużej na to cierpliwie patrzeć. Moje dziecko równiez tak traktuje, zaś nnie jak powietrze! Co do sposobu leczenia, to brak mi po prostu słów! Nie zamierzam się dłużej żalić, dlatego koniecznie zmienię pediatrę dla dobra Mojego Małego Maleństwa i to im szybciej tym lepiej!!!

Lekarka z doświadczeniem,ale nie ma dobego podejścia do dziecka i rodzica,gdy przyszłam do niej z wysypką podejrzewała ciężką alergię ,trudną do wyleczenia lub świerzb.Wysypka była reakcją na proszek do prania lawenowy i znikła po trzech dniach.