Gabriela Skowron

Neonatolog, Pediatra

2,5
2,5

Chodze z corka do Pani doktor od dwoch lat. Przepisalam sie od innego pediatry z nadzieją, ze Pani doktor bedzie bardzie zaangazowana podczas wizyty. Niestety... Pani doktor jest bardzo nieuprzejmna, niekompetentna. Obojetnie podchodzi do problemu. Odnioslam wrażenie podczas ostatniej wizyty, ze wrecz odrzuca ja dziecko. Idąc do lekarza oczekuje otrzymania pomocy, wyjaśnienia. Tutaj tego nie ma. Z łaska skierowanie na badania lub innego lekarza. Jest to moja pierwsza opinia, gdyż nie mam w zwyczaju oceniac ludzi. Ale jezeli moje dziecko bardzo niechetnie do chodzi do Pani doktor to cos jest ...

Idąc do lekarza oczekuje otrzymania pomocy, wyjaśnienia. Tutaj tego nie ma. Z łaska skierowanie na badania lub innego lekarza. Jest to moja pierwsza opinia, gdyż nie mam w zwyczaju oceniac ludzi. Ale jezeli moje dziecko bardzo niechetnie do chodzi do Pani doktor to cos jest na rzeczy.

Zdecydowanie nie polecam! Zaczęło się od tego jak 20 lat temu Pani Doktor źle postawiła diagnozę mojemu bratu, leczenie doprowadziło do komplikacji. Niedawno urodziłam moją córeczkę w szpitalu w Mysłowicach, gdzie dr Skowron zajmuje się noworodkami. Jestem bardzo niezadowolona ponieważ nie mogłam liczyć na fachową poradę Pani doktor, w dodatku na moja prośbę o wyjaśnienie nurtującego mnie problemu dziwnie reagowała, jakby była dziwnie rozkojarzona. Jestem młodą mamą i fachowa porada w szpitalu jest bezcenna więc na to liczyłam, a tu... W dodatku "dzięki" dr Skowron przestałam zaraz po powrocie ze ...

Niedawno urodziłam moją córeczkę w szpitalu w Mysłowicach, gdzie dr Skowron zajmuje się noworodkami. Jestem bardzo niezadowolona ponieważ nie mogłam liczyć na fachową poradę Pani doktor, w dodatku na moja prośbę o wyjaśnienie nurtującego mnie problemu dziwnie reagowała, jakby była dziwnie rozkojarzona. Jestem młodą mamą i fachowa porada w szpitalu jest bezcenna więc na to liczyłam, a tu... W dodatku "dzięki" dr Skowron przestałam zaraz po powrocie ze szpitala karmić dziecko piersią - tutaj najbardziej widać podejście do pacjenta, kiedy to lekarka kazała mi dokarmiać dziecko butelką i nie wyjaśniła jakie mogą być tego konsekwencje...do dziś bardzo żałuję.

Jak się samemu nie zgadnie to nie wytłumaczy o co chodzi.Trzeba prosić o dodatkowe badania.Sprawia wrażenie ogólengo zobojętnienia.

TAK TAK TAK!!!!Bardzo dobry lekarz,Dr.Skowron prowadziła mnie jako dziecko.dzis sama jestem mamą i mam do niej 100% zaufanie.zawsze mozna liczyc na rade i fachowa opieke!Byla przy narodzinach mojej córki i od pierwszych minut zajmowała sie nia! juz w szpitalu dostałam od pani Doktor rady dotyczące opieki i pielgnacji noworodka!!serdecznie polcam:))