Bardzo dobre podejście do pacjenta, czasami też się denerwuje ale na tyle osób przyjętych to każdy" legalnie" może mieć zły humor, dobrze doradzi, przeprowadzi wywiad i jak Pani Wajda uzna ,że należy poszerzyć badanie, kieruje na dodatkowe przeprowadzenie wyników i i umiejętnie dobierze leki. Personel pomocniczy (pielęgniarki) też miłe i fachowe w wykonywaniu swoich zadań.

podejście do pacjenta super,co jest najważniejsze pozwoli do końca pacjentowi powiedzieć z czym się zgłosił a potem dopiero dopyta i ustala leczenie tutaj faktycznie ten czas jest dla pacjenta , na pytania pacjenta odpowiada rzeczowo i zrozumiale , lekarz uprzejmy i godny polecenia

Mieć takiego lekarza rodzinnego to szczęście-więc ja mam szczęście.Życzę wszystkim takiego lekarza,który pacjenta traktuje "poważnie"DZIĘKUJE

Doskonałe podejście do pacjenta. Z wyczuciem, bez zniechęcenia, z pełnym poświęceniem. Serdecznie polecam!

Życzę wszystkim pacjentom służby zdrowia, takich lekarzy jaką jest Pani Gabriela Wajda. Dziękuję Pani Doktor.

Wciąż poszukujesz "Internista Wodzisław Śląski"?

Praxis
Wyszyńskiego 41