dr Gabryjela Śniatała

Reumatolog

2,9
2,9
2,1

Przychylam się do negatywnych wypowiedzi na temat leczenia dr Śniatały. Zawsze jest trudność z dostaniem jakiegokolwiek skierowania. Leczenie RZS totalnie nie skuteczne. Lekarze w szpitalu im. Degi ,oczy wznosili do góry jak dowiedzieli się u kogo się leczę. 20 lata choruję na RZS . Ze względu na swoją ówczesną niewiedzę ,"leczyłam" się u dr Śniatały. Obecnym chorym radzę omijać tego lekarza szerokim łukiem, jeżeli chcą funkcjonować w miarę sprawnie.

Zdecydowanie odradzam. Pani Gabriela powinna zaprzestać przyjmowania pacjentów jako reumatolog bo zajmuje się homeopatią. Pani Gabriela od samego początku leczenia stwierdziła, że leczenie farmakologiczne jest złe bo szkodzi całemu organizmowi i ogólnie przemysł farmakologiczny to wielki spisek i zło całego świata dlatego najlepsze jest leczenie homeopatyczne. I tak szybko zostajemy przekierowani z leczenia na NFZ na prywatne leczenie u tej Pani - pierwsza wizyta 350 zł kolejna 200 zł. Po kilku miesiącach bezskutecznego leczenia homeopatią u Pani Gabrieli zapisałem się prywatnie do innego reumatologa. Lekarz reumatolog u którego byłem nie mógł uwierzyć w praktyki i sposoby leczenia Pani Gabrieli i ostatecznie zapytał czy aby na pewno Pani Gabriela jest lekarzem? Dlatego zdecydowanie odradzam leczenia u Pani Gabrieli jako reumatologa.

Ps. Jeśli ktoś ma ochotę posłuchać teorii spiskowych o przemyśle farmakologicznym, koronawirusie i jak ludzie będą umierać od szczepionek to jak najbardziej do Pani Gabrieli tylko aby innym lekarzom o tym nie mówić bo jak to Pani powiedziała oni źle na to reagują i nie są nieświadomi lub uczestniczą w spisku.

nie polecam ,poszłam z bólem na wizytę którą wcześniej miałam umówioną,a p.doktor oznajmiła że mam iść po skierowanie do lekarza ogólnego i prześwietlenie ponieważ na skierowaniu jest ból stawów a mnie boli kręgosłup .nie pomogła i szybko zakończyła wizytę wszystko leczy wstrzykiwaniem blokady.skutek marny

wszystko leczy wstrzykiwaniem blokady.skutek marny

Polecam porady p.dr Śniatały gdyż posiada ogromną specjalistyczną wiedzę pomagającą zrozumieć przyczyny chorób. Podchodzi do pacjenta holistycznie i dzięki wielkiej cierpliwości, wiedzy i doświadczeniu jest lekarzem który LECZY !!!!!!!!!! a nie tylko zapisuje pigułki.

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Jestem leczona homeopatycznie na przepuklinę kręgosłupa (co normalnie wymagałoby operacji), wnikliwa analiza, właściwy dobór leku, odpowiednio poświęcona ilość czasu na wysłuchanie, trafna diagnoza, pomoc w ustaleniu zakupu leku, dostępność telefoniczna lekarza, i przede wszystkim efekt - reakcja organizmu po pierwszej dobranej dawce leku, powodują, że polecam pomoc tego lekarza. Na dalszym etapie pomoc z każdą inną przypadłością, która przydarza się po drodze w trakcie leczenia kręgosłupa....powoduje, że wiem, że mam do czynienia z Lekarzem przez duże "L". Jestem na dobrej drodze trwałego i skutecznego bezoperacyjnego pozbycia się bólu i schorzenia.Polecam Panią Doktor.

Zgadzam się z poprzednikiem.Absolutnie nie polecam leczenia u dr ŚNIATAŁY. Skierowanie na prześwietlenie ręki wystawiła mi ODPŁATNIE mimo,że nigdy nie było limitowane, a kiedy zgłosiłam to w NFZ, to wytłumaczyła się,że to ja wymusiłam to skierowanie!!! Za rtg ręki zawołali 80zł ! To skandal ! Nie skorzystałm ! Zmieniłam lekarza !

Zdecydowanie nie polecam p.śniatały jako specjalisty.Odrzuca wszystkie nowoczesne preparaty wspomagające leczenie RZS.Ciężko dostać skierowanie np.na prześwietlenie, badanie krwi itp.Główny jej temat to koszty leczenia pacjentów.