lekarz Gani Zeka

Lekarz rodzinny

Lekarz arogancki, wyzywa, brak kompetencji i brak empatii dla chorego. Lekarzem jest chyba za karę. Nie polecam!!!!! Nigdy już nie skorzystam z jego porady.

Najlepszy doktor z klasą wysokim poziomem oraz ogromną wiedzą. Zawsze służy dobra rada oraz pomocą. Szybko zdiagnozowana choroba odpowiednio dobrane leki i odrazu czlowiek staje na nogach.

Lekarz masakra kiedy tylko weszłam do gabinetu i powiedziałam dzień dobry nakrzyczał na mnie że nikt mnie nie prosił o odżywanie się. Miał problem żeby mnie w ogóle zbadać krzyczał był arogancki i naprawdę niemiły. Proszę wystrzegać się tego lekarza!!!

Lekarz bardzo nieuprzejmy i arogancki. Gdy weszłam do gabinetu, to zapytał mnie, po co tu przyszłam ("bo pacjenci przychodzą i mówią, czego chcą"). Chciałam tylko, aby mi pomógł. Zero empatii dla chorego. Jak taki ktoś może być w ogóle lekarzem? Kto go dopuścił do wykonywania tego zawodu? Totalna porażka. Nie polecam w ogóle.

Lekarz bardzo nie uprzejmy i arogancki od razu na wejściu mowi że nie wystawia L4 jakby tylko o to chodziło byłem z bólem gardła wystawił receptę i kiedy nie pomogło po kilku dniach poszedłem drugi raz to było wielkie oburzenie dodam że miałem gorączkę 39.4 i ból gardła nie ustąpił i wysłał mnie do swojego lekarza. Nie polecam lekarza

Serdecznie nie polecam. Lekarz godny pożałowania, który minął się z powołaniem, nie umie nawet zdiagnozować bostonki, a z jej objawami przyszłam. Stwierdził, że to tylko afty i próbował zrobić ze mnie narkomankę.

Podejrzewa każdego o wyłudzanie L4, dosłownie! To chyba jakaś obsesja. Nie powinien zostać lekarzem bo się do tego nie nadaje. Moją mamę (83 l!) odesłał bez badania do domu, na drugi dzień u innego lekarza nocnej iświątecznej opieki zdiagnozowano zapalenie płuc. Tkże tego, tyle w kwestii zaufania i wiedzy.

Lekarz, który niestety charakteryzuje się niegrzecznym podejściem, brakiem kompetencji i brakiem empatii. Zdecydowanie nie polecam korzystania z jego usług.

Przyszłam do pana z ostrą biegunka tłumacząc że dostałam zwiekszona dawkę leku od mojej pani psychiatry i biegunkę mam od 4 dni pan zaczął krzyczeć dlaczego ja przyszłam z jakiej racji w dodatku wyprosił narzeczonego z budynku i kazał zamknąć drzwi po czym zaczął się wydzierać więc na spokojnie wytłumaczyłam że krwawię po czym ,, lekarz'' o ile można go tak nazwać stwierdził bez badań że mam hemoroidy 🤷 siedziałam z napadem paniki gdzie musiała przyjść pielęgniarka aby mnie uspokoić:)) zaczął się wypytywać o strefę prywatną czyli o rodzinę gdzie uważam że takiego lekarza to nie powinno obchodzić chciał wysłać mnie do szpitala bo stwierdził że nie będę stosować się do zleceń gdzie koniec końców przepisał mi czopki maść i stoperan 🫡 dziś byłam wykupić leki dobrze że zapytałam pani w aptece bo mogło się to skończyć tragicznie żadnych hemoroidów nie ma a lekarz prawie zrobił mi krzywdę NIE POLECAM NAPRAWDĘ

Lekarz jest specyficznym człowiekiem, gdy czekałam na przyjęcie, słyszałam jaki ma ton głosu i aż bałam się wejść-)ale chwila rozmowy i okazało się,że świetny człowiek ,dużo w życiu przeżył,dużo widział i jednak zna się na swojej pracy.Bylam na SOR drugi raz,ponieważ zmiany bardzo mnie niepokoiły,lekarz był w szoku,że odrazu nie dostałam szczepionki na tężec.Dzień po szczepieniu jest o niebo lepiej.Także oceniam bardzo pozytywnie.Pozdrawia dziewczyna z Grecji-)