Gastroenterolog Dziecięcy W Województwie: Mazowieckie

CZD Międzylesie
Warszawa, Al. Armii Ludowej 13

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ann

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik
Gastroenterolog dziecięcy Warszawa dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Pediatra, Gastrolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ZROZUMIENIEM NIE OSKARŻA NIE PROWADZI PRZESŁUCHANIA NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE MÓWI ZASTRASZONYM I ZAGUBIONYM RODZICOM DAMY RADE UDA SIĘ.POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM.JESZCZE CELEM WYJAŚNIENIA DO TEGO WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA TRAFIŁAM DZIĘKI TEMU WŁAŚNIE FORUM,STRONIE MÓJ 5,5L SYM CIERPI OD 3 LAT NA ZAPARCIA NAWYKOWE ILOŚĆ ODWIEDZONYCH LEKARZY JEST PORAŻAJĄCA ALE JAK DOTĄD TYLKO TEN PAN POTRAKTOWAŁ NASZĄ RODZINĘ W PEŁNI PROFESJONALNIE DZIĘKUJEMY.ŻANETA BURY Z RODZINĄ.

Opinia dodana przez: zanetta zanetabury73

Oddział XII Międzylesie