Gastroenterolog Dziecięcy

CZD Międzylesie
Warszawa, Al. Armii Ludowej 13

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ann

dr n. med. Andrzej Stawarski

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.
Justyna

Justyna

Aleja Zwycięstwa 4/IID
41-200 Sosnowiec

Pani doktor Iwona Maliszewska jest wspaniałym lekarzem. Przez 3 lata jeździłam z dzieckiem po wszelakich lekarzach z bólem brzucha,każdy lekarz stawiał różne diagnozy, dopiero Pani doktor po szczegółowych badaniach zleconych przez siebie postawiła prawidłową diagnozę. Dziś już jestem 2 tygodnie po operacji wyrostka robaczkowego i czuję się wspaniale dzięki Pani doktor. NAJLEPSZY LEKARZ / DZIĘKUJĘ <3 polecam wszystkim!!

Opinia dodana przez: Pakson
Gastroenterolog dziecięcy Warszawa dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Pediatra, Gastrolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ZROZUMIENIEM NIE OSKARŻA NIE PROWADZI PRZESŁUCHANIA NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE MÓWI ZASTRASZONYM I ZAGUBIONYM RODZICOM DAMY RADE UDA SIĘ.POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM.JESZCZE CELEM WYJAŚNIENIA DO TEGO WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA TRAFIŁAM DZIĘKI TEMU WŁAŚNIE FORUM,STRONIE MÓJ 5,5L SYM CIERPI OD 3 LAT NA ZAPARCIA NAWYKOWE ILOŚĆ ODWIEDZONYCH LEKARZY JEST PORAŻAJĄCA ALE JAK DOTĄD TYLKO TEN PAN POTRAKTOWAŁ NASZĄ RODZINĘ W PEŁNI PROFESJONALNIE DZIĘKUJEMY.ŻANETA BURY Z RODZINĄ.

Opinia dodana przez: zanetta zanetabury73

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

USG, Gastrolog dziecięcy

Kościuszki 75
41-936 Górniki, Bytom

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam

Opinia dodana przez: rvandzik rvandzik

3 Maja 118
41-800 Zabrze

Pani doktor Sikora jest najlepszym z lekarzy jakich znam. Miła, dociekliwa, kompetentna, grzeczna. Zawsze doradzi, stawia właściwe diagnozy, nie faszeruje antybiotykami, wysyła na badania. Moje dzieci należą do bardzo trudnych przypadków, nie zostawiła mnie bez pomocy.właściwie mogę powiedzieć, że dzięki niej żyją. Na wizytę trzeba się umówić. Koszt wizyty,w porównaniu z innymi lekarzynami, jest symboliczny,a pomoc, którą otrzymujemy od ukochanej pani doktor, jest nie do zapłacenia. Takich lekarzy, którzy oprócz ogromnej wiedzy, oddają swe serce pacjentom i ich rodzicom, nie ma już chyba wielu. Polecam panią Sikorę z całego serca, oby żyła w zdrowiu jak najdłużej. Pani doktor- jest pani aniołem.Gdy macie Państwo problem z żywieniem dzieci, gdy mają boleści, mało przybywają na wadze, często chorują , to tylko do pani doktor do Zabrza. Pani doktor przyjmuje 2 razy w tyg. w szkole - niedaleko jest Lidl i stacja BP.
Ja bym jej dała ocenę BRYLANTOWĄ.

Opinia dodana przez: Dorota Kubisa

dr n. med. Waldemar Malewski

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

None

Skorzystaliśmy z usług dr jako pediatry ponieważ pediatrzy w rejonowych poradniach mają problem z podjęciem decyzji czy i kiedy a nawet w jaki sposób zmienić mleko dziecku. Pan dr ciepły, miły, uprzejmy, wytłumaczy na spokojnie, zaleci badania, poświęci tyle czasu ile jest potrzeba dziecku a tym bardziej rodzicom, na telefon można zawsze z nim porozmawiać i poradzić się. Polecam w 100%

dr n. med. Jarosław Kierkuś

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.

Opinia dodana przez: Agnieszka