Gastroenterolog W Okolicach Nowy Dwór Gdański

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Świetny lekarz - bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy, olbrzymia wiedza a do tego kultura osobista, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Gdyby każdy lekarz był taki, chorowanie stałoby się przyjemnością!

Opinia dodana przez: Zygmunt

Gdańsk

Od kilku lat mam szczęście być pod opieką dr Wypych. Nie wiem, czy bym jeszcze żyła, gdyby nie jej dokładnie przeprowadzony wywiad, szczegółowe badanie i diagnoza, która okazała się trafna, choć inni lekarze ją wykluczali. Prowadząc mnie w chorobie Pani Doktor wielokrotnie okazywała pokłady cierpliwości i optymizmu, gdy ja już ich nie miałam. Bardzo mi pomogła i jestem jej za to bardzo wdzięczna. To znakomity lekarz.

Opinia dodana przez: aleksandra

Gdańsk

Bardzo polecam. Lekarz mimo, że młody to jakby napisać starej daty. Rzetelna, kompetentna. Mimo, ze wizyta była państwowa to miała czas wytłumaczyć mi dokładnie moją jednostkę chorobowa. Przebadała. Dokładnie przeczytała wyniki badań. Wyszłam z wizyty zadowolona. poinformowana. zaleciła badania kontrolne.wiec czuje się w tzw" dobrych rękach"

Indywwidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Wichrowe Wzgórza 4
None

Jeśli masz problem ze zdrowiem i szukasz specjalisty w dziedzinie gastroentrologicznej. Nic innego Ci nie pozostaje jak umówić się na konsultacje do Doktora Andrzeja Dubaniewicza. POLECAM!

Opinia dodana przez: Anonimek

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Bardzo polecam ,moja córka choruje od wielu lat na LC trafiłyśmy do pani Ani ,to lekarz godny zaufania a przy tym bardzo dobre podejście do pacjenta.Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko.Pani Ania w przeciwieństwie do wielu lekarzy słucha pacjenta ,liczy się dla Niej człowiek a nie kolejny przypadek medyczny .Ogromne Bóg zapłać Pani Aniu.
Władysława Dzikiewicz z Kętrzyna.

Opinia dodana przez: Władysława

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

dzis bylam u doktora (zaufalam opiniom) i musze powiedziec, ze takiego lekarza jeszcze nie spotkalam. warto bylo czekac pare m-cy na ta wizyte.
ktos napisal, same pochwaly i zamiast 5 dal 1 pkt stad zanizona srednia.
alina

ktos napisal, same pochwaly i zamiast 5 dal 1 pkt stad zanizona srednia.
alina

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

Lekarz niezwykle przemiły i kompetentny. Każda wizyta trwa tyle ile potrzeba. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i rozwiewa wątpliwości. Poruszył niebo i ziemię, żeby załatwić mi badania na NFZ bardzo szybko za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Do tego sam poprosił, żebym nie chodziła do niego na wizyty prywatne, tylko zalatwila skierowanie od lekarza rodzinnego. Potrafi dzwonić do pacjenta w swoim wolnym czasie. Mój dziadek również jest pod opieką doktora i dojeżdża do niego ponad 60 kilometrów, tak go zachwala. Naprawdę polecam

Opinia dodana przez: Mania

dr hab. n. med. Marek Dobosz

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna
Partyzantów 14 lok 102
80-254 Gdańsk

Prof.Marek Dobosz to fachowiec najwyzszej klasy,niesamowity czlowiek.To on uratowal mi zycie a wczesniej gdy przebywalem w szpitalach w stanie ostrego wycienczenia,odwodnienia ,skretu zoladka z przemieszczeniem do klatki piersiowej oraz z przepuklina okoloprzelykowa inni lekarze byli bezradni i juz spisywali mnie na straty.polecam Profesora bo to lekarz z pasja i powolaniem do tego zawodu.-dozgonnie wdzieczny pacjent ANDRZEJ MIKUCKI lat 37.

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Niestety pozegnalismy wspaniałego fachowca. Jedyny w Trojmiescie który robił gastroskopie z wyczuciem

ROKMED
Rycerska 5
83-200 Starogard Gdański

Choruję na chorobę wrzodziejącą jelita grubego od około 19 lat.Dzięki panu doktorowi po prostu żyję.To jest fachowiec najwyższej klasy i nie wyciąga pieniędzy jak inni utytułowani i bez pojęcia lekarze .Posłałam też moją córkę i też jej pomógł.Wszystkim którym mogę polecam bo warto.Ci z Dortmundu może by parę wykładów i praktyk odbyli u pana Dr.Marciniaka .Kto nie przeszedł tylu lekarzy z wielkimi tytułami zanim trafiłam do pana doktora Marciniaka niech lepiej się nie wypowiada. Wszystkiego najlepszego Panie doktorze .Żyj nam długo i pomagaj ludziom.

Opinia dodana przez: Jolanta