Poznań Gastroenterolog

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!

Opinia dodana przez: Henryk S.

lekarz Piotr Ziembicki

Internista, Gastroenterolog

Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Poznań

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.

Opinia dodana przez: Zofia

Hipokrates. Praximed, Bamberski Dwór

Poznań

Bylem u tego lekarza dawno temu (w 2008) z powtarzajacymi sie bolami brzucha. Lekarz przeprowadzil gastroskopie, ktorej sie dosc obawialem, ale bylem tak dobrze przygotowany i prowadzony przez niego, ze praktycznie nie bylo tak zle. Czaly czas lekarz mowi pacjentowi jak ma sie zachowywac, jak oddychac, co bedzie robil, ze to czyni zabieg praktycznie niestresujacy.

Wykonal badania, przeprowadzil doklebny wywiad i postawil dobra diagnoze. Leki przepidane pomogly i nie musialem juz ponownie sie leczyc, jak najbardziej szczerze polecam.

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród wielu lekarzy, to prawdziwe szczęście. Cieszę się, że mnie spotkało. Pozdrowienia.

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem o złotym sercu, nieskończonej wyrozumiałości i cierpliwości w leczeniu. Spotkałem Doktora po śmierci śp. prof. Linke, który był równie wspaniałym lekarzem. W panu dr. Szczepaniaku widać profesjonalizm oraz szczególne podejście do pacjentów - niczym szkoła zmarłego profesora Linke. Choruję na Colitis ulcerosa, przy którym bywa raz z górki, raz pod górkę i pan Doktor zawsze potrafi wyprowadzić mnie na prostą drogę - także pod względem psychologicznym, bo naprawdę potrafi dodać nadziei i zarazić optymizmem. Gorąco polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Tomek

Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań

Ja także chciałam polecić panią doktor. Lekarz do którego początkowo trafiłamwprawdzie od razu zlecił mi gastroskopie. Ja jednak bardzo bałam się tego badania, ponieważ moja koleżanka miała po nim spore problemy.dlatego poczytalam w necie trochę na tentemat i okazało się że najpierw trzeba spróbować leczenia a dopiero potem proponować takie ciezkie badanie. Wówczas zgłosiłam się do pani doktor. Zebrała dokładny wywiad i powiedziała, że w moim przypadku można zacząć od leczenia . Kazała zgłosić się za kilka tygodni i jeżeli nie będzie dobrze to wówczas trzeba robić gastroskopie. Leki i zaproponowana dieta pomogły w 100%. Od dwóch czuję się fantastycznie ! Panią doktor poleciłam już wielu znajomym wszyscy są bardzo zadowoleni!

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
Poznań

Pani doktor po prostu zna się na rzeczy. Poświęciła mi i mojej córce bardzo dużo czasu i dzięki niej szybko dowiedzieliśmy się, co było nie tak. Naprawdę można jej zaufać, tak jak inni jestem jej niezmiernie wdzięczna za to, że ulżyła cierpienia mojemu dziecku i teraz wszystko jest ok. Otrzymałam wszelkie informacje dot. opieki nad dzieckiem z chorobą jelit i wykorzystuję je w praktyce. Pozdrawiam serdecznie panią doktor i dziękuję.

Opinia dodana przez: Marlena H barbinka3

klinika ul.Przybyszewskiego 49

Poznań

Świetna specjalistka wrażliwa i obdarzona niebywałą empatią. Ogromna wiedza i kultura osobista. Wspaniała jako lekarz i człowiek. Polecam

Za Cytadelą 22
61-655 Poznań

Dr Ignyś spełniła moje oczekiwania. Nie mam zdania co do jej uprzejmości, bądź nieuprzejmości, bo zajmowała się moją chorobą, przebadała nie marnując czasu swojego i mojego na głaskanie po głowie.
Ona jako jedyna spośród 7 różnych lekarzy, 20 bezsensownych wizytach i 15 różnych badaniach za które i tak musiałam płacić sama, wysłuchała wszystko co mam do powiedzenia i nie traktowała mnie jak osobę która zmyśla, co przyniosło poprawną diagnozę.

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Leczylam sie u profesora przez dlugi czas oczywiscie prywatnie przepisywal leki ale jak mialo dojsc do przyjecia na jego oddzial to musialm dzwonic przez pare miesiecy by sie upomniec o przyjecie wiec z laska chyba ze bylam tak go ,,meczylam,, to w koncu oddzwonil i podal date ale jak juz trafilam na odzdzial to zero zainteresowania mialam przejsc powazna operacje a profesor tak naprwde chcial bez jakich kolwiek badan wyslac mnie na operacje lecz ja zaprotestowalm i za żądałam badan to z laska sie zgodzil przebywlam na oddziale 9 dni a profesor nawet nie przyszedl do mnie by porozmawiac o dalszym leczeniu dopiero pani doktor prowadzaca sale mna sie zopiekowala za co bardzo jej dziekuje.Wiec jednym slowem nie polecam korzystania z uslug profesora