Śląskie Gastroenterolog

Gastroenterolog Dąbrowa Górnicza lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Internista, Gastroenterolog

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję

Opinia dodana przez: Hanna

dr Grzegorz Waksmundzki

Gastroenterolog, Gastrolog

Katowice

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21
Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Tomasz Bąk

Internista, Gastroenterolog

Ośrodek Usług Medycznych "Alergopol"
ulica 3 maja 31
44-200 Rybnik

Niniejsza opinia umieszczona jest przez rodzinę Leopolda M. tj. 88 letniego pacjenta Pana Doktora Tomasza Bąk, na prośbę pacjenta, który sam nie posługuje się Internetem. Dziadek pragnie podziękować Panu Doktorowi za bardzo dobrą opiekę w czasie 3 tygodniowego pobytu w szpitalu w Rybniku Orzepowicach. Doktor Bąk leczył Leopolda M. cierpliwie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie. Miał czas i uwagę dla pacjenta, przeprowadził wszelkie badania, zdiagnozował problemy zdrowotne, przywrócił do dobrego stanu zdrowia i dopiero wówczas odesłał wdzięcznego pacjenta do domu. DZIĘKUJEMY.

Opinia dodana przez: Leopold M.

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Super świetny lekarz--zna sie na rzeczy .wyprowadziłą mnie z bardzo poważnej ,śmiertelnej choroby.Wdzięczny pacjent Pani doktor--oby wiecej takich jak Ona,Polecam z całego serca .

Opinia dodana przez: Darek J.

szpital ul.medykow1

41-200 Sosnowiec

Doktor Jasiński jest lekarzem na medal. Bardzo uprzejmy, rzeczowy i kompetentny, a przede wszystkim staranny w podejściu do wykonywanych obowiązków. Wykonywał u mnie zabieg kolonoskopii, dołożył wszelkich starań, aby badanie przebiegło pomyślnie. Specjalista godny polecenia!

Opinia dodana przez: Hanna

sanvita

Knurów

bardzo dobry lekarz kompetentny,uprzejmy,wzbudza zaufanie POLECAM

bardzo dobry lekarz kompetentny,uprzejmy,wzbudza zaufanie POLECAM

Opinia dodana przez: axel1 e.sad

Aleja Zwycięstwa 4/IID
41-200 Sosnowiec

Pani doktor Iwona Maliszewska jest wspaniałym lekarzem. Przez 3 lata jeździłam z dzieckiem po wszelakich lekarzach z bólem brzucha,każdy lekarz stawiał różne diagnozy, dopiero Pani doktor po szczegółowych badaniach zleconych przez siebie postawiła prawidłową diagnozę. Dziś już jestem 2 tygodnie po operacji wyrostka robaczkowego i czuję się wspaniale dzięki Pani doktor. NAJLEPSZY LEKARZ / DZIĘKUJĘ <3 polecam wszystkim!!

Opinia dodana przez: Pakson

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Doc. Chlebowczyk bardzo dobry lekarz fachowiec w swojej dziedzinie.Człowiek Anioł bardzo dobry kontakt , informacje o badaniach zabiegach i wynikach przekazywane na bieżąco gorąco polecam pozdrawiam Kuba z rodzicami.

Opinia dodana przez: gosiask

Centralny Szpital Kliniczny

Katowice

Tomasz Marek to fantastyczny lekarz,ma bardzo dobre podejscie do pacjenta,wzbudza pelne zaufanie,jest bardzo dokladnym lekarzem,polecam z pelna odpowiedzialnoscia

Opinia dodana przez: yasmine335 karinawenc

dr n. med. Joanna Kula-Gradzik

USG, Gastrolog dziecięcy

Kościuszki 75
41-936 Górniki, Bytom

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam

leczylem się sam oraz dziecko.kompetentna, fachowa. Polecam

Opinia dodana przez: rvandzik rvandzik