Wielkopolskie Gastroenterolog

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

Pani doktor zaskoczyła mnie świetnym podejściem do pacjenta (wszystko cierpliwie tłumaczyła, nie patrzyła nerwowo na zegarek - z czym spotkałem się u innego lekarza, będąc na prywatnej wizycie). Cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą i widać, że lubi pomagać ludziom. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wytłumaczyła sposób leczenia, zleciła dodatkowe badania. Gastoskopia wykonana przez Panią doktor nie była niczym strasznym :) Przekonałem się, że czasami idąc do lekarza na NFZ można spotkać się z lepszym podejściem do pacjenta niż w przypadku prywatnej wizyty. Wszystko zależy od lekarza. Szczerze polecam wszystkim leczenie u doktor Konarkowskiej.

dr n. med. Andrzej Dryjas

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Dr. Dryjas wykonywał u mnie balonikowe poszerzenie przełyku nareście mogę wszystko jeść a przed operacją nawet herbata nie przechodziła. Wspaniały lekarz i dobry człowiek Polecam !!!

Opinia dodana przez: Henryk S.

lekarz Piotr Ziembicki

Gastroenterolog, Internista

SPZOZ
SŁUPCA
62-400 Słupca

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.

Opinia dodana przez: Zofia

Hipokrates. Praximed, Bamberski Dwór

Poznań

Bylem u tego lekarza dawno temu (w 2008) z powtarzajacymi sie bolami brzucha. Lekarz przeprowadzil gastroskopie, ktorej sie dosc obawialem, ale bylem tak dobrze przygotowany i prowadzony przez niego, ze praktycznie nie bylo tak zle. Czaly czas lekarz mowi pacjentowi jak ma sie zachowywac, jak oddychac, co bedzie robil, ze to czyni zabieg praktycznie niestresujacy.
Wykonal badania, przeprowadzil doklebny wywiad i postawil dobra diagnoze. Leki przepidane pomogly i nie musialem juz ponownie sie leczyc, jak najbardziej szczerze polecam.

Os. Władysława Jagiełły 26 C/31
60-688 Poznań

Właśnie jestem świeżo po wykonaniu gastroskopii u pana doktora. Byłam bardzo negatywnie nastawiona do tego badania a tu niespodzianka. Wszystko sprawnie i naprawdę bezboleśnie - raptem ze 3 minuty badania.Polecam gastroskopię u tego lekarza.

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny,ucZciwy, bardzo mily i co najwazniejsze z poswieceniem wykonujący swoją pracę.

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA / Specjalista Chorób Wewnętrznych.
Galla Anonima 2d/103
Poznań

Pani doktor jest prawdziwym aniołem stróżem, który nie tylko jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który wie w jaki sposób rozmawiać z pacjentem, jak postawić go na nogi, ale także dać nadzieję, że choroba to nie wyrok, wiarę w lepsze jutro i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor jest Pani wielka! Cieszę się, że jest mi dane być pod Pani skrzydłami! Odnaleźć takiego "anioła" wśród wielu lekarzy, to prawdziwe szczęście. Cieszę się, że mnie spotkało. Pozdrowienia.

Zielona 12b
62-800 Kalisz

Pani doktor nie dosc ze kompetentna to jeszcze bardzo mila i uprzejma. Zarowno w placowce publicznej jak i prywatnie co sie bardzo rzadko zdarza!!!

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem o złotym sercu, nieskończonej wyrozumiałości i cierpliwości w leczeniu. Spotkałem Doktora po śmierci śp. prof. Linke, który był równie wspaniałym lekarzem. W panu dr. Szczepaniaku widać profesjonalizm oraz szczególne podejście do pacjentów - niczym szkoła zmarłego profesora Linke. Choruję na Colitis ulcerosa, przy którym bywa raz z górki, raz pod górkę i pan Doktor zawsze potrafi wyprowadzić mnie na prostą drogę - także pod względem psychologicznym, bo naprawdę potrafi dodać nadziei i zarazić optymizmem. Gorąco polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Tomek

Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań

Z całego serca polecam dr Szuber-oprócz tego, że jest świetnym lekarzem,nic nie umknie jej oczu i uszu, przez co trafia z diagnozą, lekami i dietą w 100%. Poza tym wzbudza mega zaufanie, jest cierpliwa, empatyczna i życzliwa. Naprawdę człowiek-złoto.Wizyta u Pani dr Szuber, to nie tylko wizyta gastro, ale i taka mała terapia, z której wychodzi sie z nadzieją i usmiechem na twarzy.Polecam.