Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Gastrolog dziecięcy Grodzisk Mazowiecki

lekarz Piotr Szczeciński

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Monika Gapys

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Po wizycie jedyny sluszny komenatrz to: co robi slowo lekarz przed imieniem i nazwiskiem tej Pani. Wizyta u tej Pani to strata Waszego zdrowia i czasu. Zeby jeszcze bylo milo. Zlosliwa, pyskujaca i nieprofesjonalna Kobieta. Przyszlam z dolegliwosciami, ktore mecza mnie od >miesiaca, zmiana diety i leki OTC nie pomagaja, a ze rok temu mialam juz powazne problemy z zoladkiem, a poniewaz tym razem dolegliwosci nie sa juz tylko "zoladkowe", ...
Opinia dodana przez: Maria Anna

lekarz Bogdan Ostrowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Nie polecam tego typa! Starsze osoby traktuje jak śmieci. Mojej babci która przyszła do niego z nie gojącą się i zaropiałą raną po zabiegu u niego, po pierwsze nawet jej nie obejrzał, a po drugie powiedział, żeby nie trzymała się tak kurczowo życia!! (babcia ma 70 lat). Po prostu brak mi słów jak tak może się zachować lekarz!
Opinia dodana przez: ed

lekarz Tomasz Sikorski

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Ostrzegam wszystkich przed tym Aroganckim lekarzem To była pierwsza i ostania wizyta która trwała 2 minuty i zaczęła się egzaminem z anatomi. Według lekarza nie wiem co mi DOLEGA. Nie dopuścił mnie do głosu przy czym stwierdził że mi i tak nie wierzy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Jarosław Basaj