Gastrolog Dziecięcy W Okolicach Grodzisk Mazowiecki

Gastroenterolog, Gastrolog dziecięcy

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

prof. dr hab. n. med. Marek Woynarowski

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog

Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY Mega-Lens
Lecha Kaczyńskiego 17

Jeszcze nigdy zaden lekarz nie poświecił mojemu schorowanemu Sebastianowi tyle czasu, troski i atencji. Bardzo dziękuje Panie Doktorze.
Justyna

Justyna

Gastrolog dziecięcy Warszawa dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastroenterolog dziecięcy, Gastrolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem :) w 100% godny polecenia!

Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Jarosław Kierkuś

Gastroenterolog dziecięcy, Gastroenterolog

Filia nr 2 CENTRUM LECZENIA JASKRY Mega-Lens
Lecha Kaczyńskiego 17

Super lekarz. Potrafi pomoc jesli dziecko cierpi na zaparcia nawykowe. Gdyby nie pan doktor, nie wiem, gdzie bysmy szukali pomocy-jestesmy mu bardzo wdzieczni i polecamy innym rodzicom.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Michał Szczepański

CMD, Gastrolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - Przychodnia dla dzieci
ul. Wałlbrzyska 44/46
Mokotów, Warszawa

Polecam dr Szczepańskiego. Rzeczowy, konkretny i zawsze trafia z diagnozą. Początkowo może wydawać się zdystansowany ale przy bliższym poznaniu jest naprawdę sympatyczny. Moja Mała uwielbia do niego chodzić i nie boi się, spokojnie daje się badać. Leki zawsze odpowiednio dobrane, zawsze trafione. Nasz pediatra numer jeden! Polecamy z czystym sumieniem!

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Barbara Rozwenc

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Bardzo profesjonalna i sympatyczna Pani Doktor. Syn jest "problematycznym" dzieckiem i podejście Pani Doktor do niego bardzo mi się podoba.

Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Piotr Czubkowski

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Powodem mojej wizyty były częste bole brzucha i sporadyczne wzięcia - w zasadzie nic poważnego . Najpierw Byłem z wizytą w centrum zdrowia u profesora wojnarowskiego -ktory totalnie mnie zignorował wziął 200 zł i zostawił mnie z problemem . W przypadku dr.czubkowskuego było inaczej chęć udzielania pomocy,dokladna i wnikliwa analiza i zalecenie szeregu badań serologicznych . Z badań wynikało że mam celiakie . Naprawdę bardzo polecam tego doktora.

Opinia dodana przez: Janek