Gastrolog

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Gastrolog Warszawa dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

wizyta już od 100

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak

Pan doktor bardzo mi pomógł .Terapia była bardzo skuteczna. Bardzo życzliwy i konkretny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: EDYTA
Gastrolog Dąbrowa Górnicza lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastrolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję
Opinia dodana przez: Hanna
Gastrolog Biłgoraj lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Bardzo dobry ,młody lekarz .Cierpliwy ,spokojny ,kompetentny.Od badania do usunięcia polipa byłam pod dobrą opieką. Polecam .Dziękuję
Opinia dodana przez: Bożena
Gastrolog Lublin dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Gastrolog, Chirurg onkolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa
Gastrolog Warszawa dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Gastrolog, Chirurg transplantolog

wizyta już od 100

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kamilla
Pediatra Warszawa dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Pediatra, Gastrolog dziecięcy

wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta
Gastrolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Gastrolog, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata
Gastrolog Warszawa lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Gastrolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Z całego serca polecam Dr. Bermana!
Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Monika
Gastrolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Gastrolog, Proktolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza
Opinia dodana przez: Kaśka