Gastrolog W Okolicach Borek Wielkopolski

Bartosza 18
63-430 Odolanów

Zazdroszczę ludziom z Odolanowa ,ze mają u siebie najlepszego gastroenterologa. Doktor Kupczyk jest niezwykle kompetentny i inteligentny, co pozwala mu stawiać trafne diagnozy.

Opinia dodana przez: KRYSTYNA

dr n. med. Marcin Hańczewski

Chirurg ogólny, Gastrolog

szpital

63-800 Gostyń

Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: henia

lekarz Ewa Misiak

Gastrolog dziecięcy, Gastrolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszczynko, Leszno

Niezwykle sympatyczna i kontaktowa pani doktor! czułyśmy się z dzieckiem bardzo zaopiekowani w szpitalu w Lesznie, gdzie naszym lekarzem prowadzącym była dr Misiak. Przy wypisie niezwykle życzliwie, zdecydowanie i fachowo wytłumaczyła małej na czym polega jej przypadłość. Wogóle miło popatrzeć jak przychodząc z wizytą na salę głaszcze dziecko po głowie, zaczyna rozmowę, żartuje. Naprawdę polecam!

Odolanów

ulica Miedzińskiego 6 C/10