Gastrolog W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

Klinika Grunwaldzka

None

Ja skorzystałam z porady dr Klincewicza w ramach NFZ. Pan Doktor nie jest wylewny, stąd może różne opinie, ja natomiast akurat lubię takich lekarzy, zwłaszcza przy krępujących badaniach. Pan Doktor po pierwszej wizycie skierował mnie na badanie diagnostyczne, w dniu badania zostałam też poza kolejnością przyjęta w poradni. Uzyskałam pełną informacje co do swojego stanu. Dlatego z czystym sumieniem oceniam ten kontakt bardzo dobrze. Inna rzecz, że od dnia rejestracji na wizytę czekałam 8 miesięcy, ale to już nie jest wina lekarza lecz systemu.

Opinia dodana przez: anna

żmudzka 11
Poznań

Świetny lekarz! Dzięki niemu moja córka wyzdrowiała. To było nie do opisania jak mocno bolał ją brzuch. Dzięki temu lekarzowi moja córka może jeść normalnie. Zniknęły także uczulenia. POLECAM!

Rewelacja. Lubie ludzi, którzy solidnie i profesjonalnie podchodzą do swoich zadań a do tego nie zapominają o człowieku.

Suchy Las, Poznań

Chirurg ogólny, Gastrolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza

Opinia dodana przez: Kaśka

dr n. med. Marcin Hańczewski

Chirurg ogólny, Gastrolog

szpital

63-800 Gostyń

Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: henia

ul.Marcelinska 62
Poznań

Leczymy prywatnie dziecko od ok.8/9miesiecy,nie ma poprawy,po niedawnej gastroskopii dziecko ma miec kolejna(czesto jak na dziecko male,stres + inwazja), bylo leczone przez miesiac PROPANOL kolejne miesiace bylo na nieskonkretyzowanej diecie ,po ponownej konsultacji zostalo na sr.przeczyszczajacym - lek niestosowny do wieku dziecka(aptekarz zlapal sie za glowe jak mozna je dziecku zapisac),...UWAZAMY ZE PANI DOKTOR TO SKARBONKA BEZ DNA...NIE POLECAMY !!!NIE POLECAMY!!!NIE POLECAMY!!!

Opinia dodana przez: karo1 karo1-31

lekarz Ewa Misiak

Gastrolog dziecięcy, Gastrolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszczynko, Leszno

Niezwykle sympatyczna i kontaktowa pani doktor! czułyśmy się z dzieckiem bardzo zaopiekowani w szpitalu w Lesznie, gdzie naszym lekarzem prowadzącym była dr Misiak. Przy wypisie niezwykle życzliwie, zdecydowanie i fachowo wytłumaczyła małej na czym polega jej przypadłość. Wogóle miło popatrzeć jak przychodząc z wizytą na salę głaszcze dziecko po głowie, zaczyna rozmowę, żartuje. Naprawdę polecam!

Szamotulska 20
60-355 Poznań

Zapowiadało sie ok. Wywiad, recepta na leki i skierowanie na gastroskopię. Po kolejnej wizycie doktor stwierdził ze nic wiecej nie zrobi co mogl zrobic to zrobil. Na gastroskopii sie skonczylo poszukiwanie przyczyn. Na moje bole brzucha parsknął, podnosząc glos i o malo co pogonil z gabinetu. Żalił się że wydał 1000zl na zastrzyk swojego obolałego ramienia i nie widzi sensu siedzenia za darmo w gabinecie przyjmując w tym dniu pacjentów. To ma byc lekarz? Wizyta trwa pol godziny z czego 20minut zajmuje wklepywanie na klawiaturze

Opinia dodana przez: Fabi

Poliklinika Raszyn